Napraví podzimní kolekce značky ZARA klesající zisky?

Španělská módní značka Zara patří mezi nejznámější a nejoblíbenější módní značky, které jsou dostupné pro všechny. V minulém roce se objevily zprávy o klesajících ziscích španělské společnosti Inditex, která mimo jiné vlastní právě značku ZARA. Napraví podzimní kolekce značky klesající zisky? 

Propagace v podobě známých modelek

V rámci propagace ZARA vsadila na jistotu, a to na známé tváře, které představí podzimní kolekci. Na scéně se tak objevily modelky Karolin Wolter, Linu Zhang, Irina Kravchenko, Jubile Nobis nebo oblíbená Vittoria Cerretti, kterým kousky seděly jak ušité na míru.

Fotograf, jehož fotografie jsou uměním

ZARA svěřila focení podzimní kolekce do rukou známého a všemi milovaného fotografa Stevena Meisela. Ten se proslavil především jako fotograf italské Vogue. Spolupracoval ale také se značkami jako Calvin Klein, Prada, Versace nebo Dolce & Gabbana. Steven Maisel si na fotografiích dal velmi záležet. Na první pohled jsou dramatické a zasněné, při bližším zkoumání si můžete prohlédnout kousky z nové kolekce, která už teď slaví úspěch.

Podzimní kolekce v souladu s módními trendy

V podzimní kolekci značky ZARA se dočkáme asymetrických blejzrů a kabátků, nespoutaného mixu různých vzorů ať už na šatech nebo na doplňcích a extravagantní bižuterii. Barvám vévodí tmavší odstíny vínové, černé, šedé a hnědé.

Foto: Facebook.com/Zara.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.