U moře po celý rok. Zapojte námořnické prvky do vašeho interiéru a užijte si relax jako na dovolené 

Také milujete moře, písek a sluneční paprsky? Už jen ta představa nás myšlenkami táhne na dovolenou. Proč si ale tuhle radost dopřávat pouze v létě o dovolené? Zapojte do vašeho interiéru námořnické prvky a užijte si pocitu relaxace u moře po celý rok.

Námořnická modrá v kombinaci se světlejšími odstíny

Pokud je váš interiér založený na bílé barvě, pak toho správného kontrastu můžete dosáhnout pomocí námořnicky modré barvy!

Námořnický modrá barva je neokoukaná, moderní a vždy nadčasová. Nebojte se ji kombinovat se světlejšími odstíny modré jako je například tyrkysová. Na dovolené u moře se také objevují různé odstíny modré, ne?

Foto: Shutterstock

Námořnické doplňky jako jedinečný detail

Toužíte po jedinečném interiéru, ale nevíte jak na to? Zapomeňte na okoukané interiéry, které vidíte v časopisech nebo na Instragramu. Vsaďte na originální kousky, které ve vašem interiéru vytvoří unikátní námořnické detaily.

Takovým kouskem může být například kruh nebo kotva na zdi. Do koupelny se hodí například hvězdice, nebo mušle. Samozřejmostí jsou tajemné truhly, kde je schovaný poklad.

Foto: Shutterstock

Mořský dětský pokoj

Víte o tom, že modrá barva má vliv na psychiku? Má uklidňující účinky a proto je modrá ideální barvou do dětského pokoje. Každá máma chce pro své děti to nejlepší. A přeci jen noc, kterou vaše mini verze prospí úplně celou, aniž by se uprostřed noci objevila u vás v ložnici, je odměna i pro vás.

Foto: Shutterstock

Pomocí námořnických proužků můžete opticky zvětšit místnost

Jednou z dalších předností námořnických prvků v interiéru je skutečnost, že například pomocí proužků můžete opticky různě hýbat s místnostmi. Můžete je zvětšit, zvýšit strop, ale i třeba opticky prodloužit chodbu.

Stejně jako v módě, i v interiéru jde o správné využití proužků. Pro zvětšení místnosti použijte svislé proužky ve světle modrých odstínech. Prodloužení místnosti docílíte vodorovnými proužky, které obyčejnou místnost skvěle doladí.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.