Do léta zbývá už jen pár týdnů, proto je právě teď ten nejvyšší čas poohlédnout se po nových plavkách pro letošní sezónu. I letošní rok se módní návrháři předání, který z nich vám dokáže nabídnout zajímavější střih nebo výstřednější design. Pokud si s výběrem nevíte rady, můžete se spolehnout na nadčasové plavkové trendy, které nikdy nezestárnou.

Možná i vy patříte k ženám, které chtějí mít každý rok nové plavky, aby u vody udělaly tu největší parádu. A je přitom úplně jedno, jestli se v plavkách vystavíte jen doma u bazénu, nebo s nimi pojedete k moři (pokud tedy budeme moci vycestovat). Ne každá z nás se ale vyzná v aktuálních trendech, proto určitě i vy oceníte takové plavkové trendy, které sluší všem a nikdy nevyjdou z módy.

Bandeau plavky podtrhnou vaši ženskost

Snad každá z nás se chce líbit, některé rády poukazují na své ženské tvary a chtějí je zvýraznit. S tím vám hravě pomohou bandeau plavky, jejichž poznávacím znamením je absence ramínek. Nemusíte se bát, že by vám plavky padaly, tento střih je navržený tak, aby dokonale držel.

Bandeau střih plavkové podprsenky je nejen slušivý, ale také pohodlné. Navíc se díky absenci ramínek dokonalé opálíte a v babím létě vás nebudou trápit vybledlá ramínka.

Trojúhelníčkové plavky ctí jednoduchost

Trojúhelníčkové plavky můžeme považovat za jakousi klasiku, která razí heslo, že v jednoduchosti se skrývá největší krása. A rozhodně neplatí, že by je mohly nosit pouze ženy s menším poprsím – pořídit se totiž dají i ve vyztužené podobě, která vnadnějším ženám poskytne dokonalou oporu.

Trojúhelníčkové plavky se zavazují za krkem, což je nesmírně praktické a navíc i tento typ plavek podtrhuje ženskost. Během opalování je můžete kdykoliv rozvázat a perfektně si opálit celá záda.

Tankiny pomohou zamaskovat nedokonalosti

Pokud nejste spokojené se svojí postavou a bojíte se kvůli nedostatkům vystavit před okolím v plavkách, udělají vám radost tankini. Tankini jsou speciálním plavkový střihem, který bezpečně poznáte už na první pohled. Skládají se z klasických plavkových kalhotek, které jsou úplně stejné jako u běžných dvoudílných plavek, liší se však svou vrchní části, jež připomíná tílko nebo top.

Právě delší vrchní díl vám pomůže hravě zamaskovat nedokonalosti, které nechcete ukazovat na veřejnosti – větší bříško, strie nebo tzv. madla lásky.

Foto: Pexels.com, Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze