Na ranní beauty rutinu nepotřebujete více než 5 minut

Také po ránu nestíháte? Nejste v tom samy. Uspěchaná a hektická rána, během kterých toho musíte hodně zvládnout, zná snad úplně každá z nás. A čím více povinností po ránu máte, tím méně času vám zbývá pro vás samotné.

Do ranní rutiny, bez které se snad žádná žena neobejde, přitom nutně nemusíte investovat dlouhé minuty. Bohatě vám postačí 5 minut, během kterých zvládnete všechno. Jak správně na to?

Začněte čištěním pleti

Čištění pleti po ránu je snad pro každou ženu samozřejmost. Tímto krokem tedy začněte a svou pleť důkladně vyčistěte. Vystačíte si s vatovým tamponkem a malým množstvím tonika nebo micelární vody. Celý krok je otázkou pár vteřin.

Nezapomeňte na hydrataci

Každá žena touží po tom, aby její pokožka vypadala co nejdéle svěže a mladistvě. Nesmíte proto zapomínat na její hydrataci, ke které používejte speciální séra nadupaná živinami. Aplikujte je na pokožku, příliš mnoho času vám to nezabere.

Je čas nanést denní krém

Než se hydratační sérum dostatečně vstřebá do pokožky, můžete si například vyčistit zuby a využít tak svou ranní rychlovky k tomuto nezbytnému kroku. Poté přistupte ke krémování – na pleť naneste denní krém. Pamatujte, že denní krém by měl být lehčí a měl by obsahovat ochrannou složku proti slunečnímu záření.

Finální make-up

Pokud nepatříte k ženám, které líčením stráví dlouhé minuty a naopak si vystačíte s málem, právě jste se ve své ranní rychlovce dostaly do finále. Jako poslední krok je totiž líčení. Kdo si vystačí jen s řasenkou a rtěnkou, ten to sfoukne během půl minuty a může se vydat do práce.

Foto: Pexels.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.