K podzimu nepatří jen zemité odstíny a tlumené tóny. Jestli se bez něčeho v tomto ročním období zaručeně neobejdete, pak je to pohodlný, měkoučký, hřejivý a trendy svetr! A právě na ně jsme se v dnešním článku zaměřili, protože letos na podzim rozhodně je z čeho vybírat.

Bez svetru to na podzim nejde

Podzim bez svetru je jako léto bez šatů. Také byste si to neuměli představit. Proto je rozhodně na místě mít pár kousků v zásobě a v tomto počasí je střídat podle libosti. A věřte mi, že jen s jedním svetrem se určitě neobejdete. Do základního arzenálu každé moderní dívky a ženy totiž patří hned několik kandidátů. Pojďme si je společně představit.

Svetr s roztomilým motivem

Ať je vám dvacet nebo třeba třicet tři, stejně ve vás dřímá ta malá copatá holka, která ráda nosila trička s jednorožci a mikiny s bárbínama. Tak proč si nepořídit nějaký “ňuňatý” svetřík, ve kterém se zase budete cítit na pět let? Vždyť v něm můžete chodit třeba jen doma, ale za ten pocit to prostě stojí!

Tenký svetr v základních odstínech

Pod pojmem tenký svetr si prosím představte jemné a lehké svetříky, které si oblečete, když to venku vypadá ještě docela obstojně a nikomu se nechce pařit v huňatém svetru. Rozumíme si? Tak to jsem ráda!

Pořádný alpský svetr

Tak ale tohle je naprostý opak toho, co jsem psala o pár řádků výše: i pořádně huňatý svetr je nutnost, neříkejte mi, že ne. A když bude zdobený nějakým zimním motivem, tak si ho můžete nechat i na ty nejchladnější měsíce. Bude to váš nejlepší parťák, to se spolehněte!

Elegantní svetr

Každá žena se chce líbit, o tom nemusí být sporu. A někdy zkrátka máme chvíle, kdy dostaneme chuť trochu se blýsknout, že jo? A pro takové okamžiky je elegantní svetr jasná volba. S tím to prostě nemůžete zkazit, svetr v tmavší barvě je jednoduše sázka na jistotu.

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze