Parfém je jedna z věcí, kterých si na nás druzí lidé všimnou jako úplně prvních. Každá chceme pěkně vonět a zanechávat za sebou “voňavou stopu”. I když mnohdy utratíte tisíce za luxusní parfém, který naprosto božsky voní, po dvou hodinách si začnete všímat, že už není tolik cítit…

A to dokáže naštvat! Když utratíme ranec za drahý parfém, logicky očekáváme, že nás jeho vůně bude doprovázet po celý den. Když už po dvou hodinách jeho vůně zeslábne natolik, že ji sotva cítíme, pak se není čemu divit, že nás to rozzlobí.

Víte, na jaká místa nanášet parfém?

Většina z nás to tak dělá: než odejdeme z domu, už nějak automaticky stříkneme vůni na oblečení, které máme zrovna na sobě. A je úplně jedno, jestli jsou to šaty, tričko nebo halenka.

A právě to je ta chyba: nanášení parfému na oblečení, kde jeho vůně zkrátka není tak trvalá a intenzivní, jako když parfém nanesete na určitá místa na těle. A kam tedy parfém nanášet, aby vydržel vonět klidně celý den?

Místo první: za uši

Stříkly jste si někdy parfém za uši? Pokud ne, příště už to tak uděláte, protože budete vědět, že právě tohle je jedno z těch kouzelných místeček, kde parfém vydrží dlouho úžasně vonět.

Místo druhé: do ohybu loktů

Možná vás nikdy nenapadlo nanést trochu parfému právě na tohle místo, ale věřte, že tam, kde pulzuje krev, tam vydrží parfém vonět opravdu hodně dlouho.

Místo třetí: do vlasů

Věřily byste tomu, že právě vlasy jsou tím nejlepším místem, kam byste parfém měly nanášet jako úplně první? Pokud máte vlasy rozpuštěné. pohybujete jimi ze strany na stranu a při každém pohybu hlavy se vůně úžasně rozplyne okolo vás.

Místo čtvrté: na krk

I na krku pulzuje krev, proto je i krk vhodným místem na nanášení oblíbené vůně. Nemluvě o tom, že pokud se k vám vaše drahá polovička nahne, ucítí váš parfém na první dobrou.

Foto: Pexels.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze