Můžete vypadat štíhleji i bez diety nebo hubnutí. Jak na to?

Která z nás by nechtěla vypadat štíhleji! Trošku ubrat na bříšku, vymazat pár centimetrů na zadečku nebo mít pevnější stehna? To je tajné přání nejedné z vás. Jenže držet kvůli tomu drastické diety a vzdát se s vidinou dokonalejší postavy oblíbených pochoutek? Do toho už se většině z nás příliš nechce. Dobrou zprávou je, že můžete vypadat štíhlejší i bez toho, abyste dodržovaly diety!

Chcete vypadat štíhlejší i bez diety? Můžete

Věřte nebo ne, ale každá z nás může vypadat štíhlejší, aniž by se trápila hlady. Chce to jen osvojit si pár triků a fíglů, se kterými je možné oklamat okolí a vypadat (a především se cítit) lépe. Chcete prozradit, jak na to? Tak čtěte dál.

Fígl první: noste tmavou barvu

O tmavých odstínech je známo, že mají schopnost zeštíhlit, což je přesně ten efekt, kterého chcete dosáhnout. Zahalte své problematické partie, ať už jde o zadeček nebo třeba bříško, do tmavých barev a postarejte se o to, že si vašich nedokonalostí okolí ani nevšimne.

Fígl druhý: oblékejte jen to, co vám sedí

Při oblékání to chce mít určitou soudnost k sobě sama a nenosit kousky, které se vám sice nesmírně líbí, ale vůbec vám nesedí. Určitě mi dáte za pravdu, že pokud se tuk na bocích doslova přelévá přes příliš těsné džíny, nevypadá do dobře. Nesnažte se proto nosit oblečení, které vaší postavě nelichotí, jen proto, že je vaše oblíbené nebo že jste za něho utratily nekřesťanské peníze.

Fígl třetí: upozorněte na přednosti

I když možná máte na svém těle nějaké nedostatky (a každá z nás je má, ne že ne!), určitě byste na sobě našla i nějaké přednosti. Možná máte větší zadeček, ale zároveň se můžete pyšnit ukázkovým poprsím. Tak proč ho neukázat a nepřilákat pozornost právě jejich směrem? Naučte se v oblékání zdůraznit přednosti a tím pádem odlákat pozornost od nedokonalostí. Je to snadnější, než si myslíte!

Fígl čtvrtý: stahovací prádlo není ostuda

Že byste se za nošení stahovacího prádla propadly hanbou? Ale proč? Stahovací a zeštíhlující prádlo je tu od toho, aby vám pomohlo s problematickými partiemi.  Není vůbec žádná ostuda ho nosit, navíc se o tomhle malém tajemství nemusí vůbec nikdo dozvědět!

Fígl pátý: nebojte se nosit podpatky

Podpatky jsou ryze ženskou doménou, o tom nemusí být sporu. Napadlo vás ale někdy, že i s jejich pomocí můžete vypadat štíhlejší, aniž byste se musely omezovat na jídle? Kouzlo spočívá v tom, že díky podpatkům budete působit vyšší a jak je známo, výška sama o sobě opticky ubírá na kilech.

Foto: Pixabay.com, H&M, ASOS, Bibloo.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.