MUST HAVE: unicorn doplňky

Už dávno neplatí, že unicorn je pouze pro děti. Pořád jsme všechny děti, tak proč si nezvednout náladu unicorn barvami a doplňky? Je to jednoznačně MUST HAVE kousek, který byste měly  rozhodně mít. 

Pouzdro na mobil, sluchátka

Zapomeňte na nudné pouzdro na mobil, které má každý. Jako vždy vsaďte na originalitu. Čím šílenější pouzdro, tím lepší. Mobilní telefon už totiž neslouží pouze jako prostředek ke komunikaci, ale v dnešní době také jako diář, pracovní pomůcka a přístroj, pomocí kterého vás neustále někdo otravuje.

Při pohledu na roztomilé pouzdro v unicorn stylu vám to ale trochu zvedne náladu, ne? Ať už po vás váš šéf chce cokoliv, není nic, co byste nezvládly s jednorožcem (no dobře, berme to trochu s nadsázkou). To samé platí i u sluchátek. Pokud navíc sladíte náš milovaný rose gold s prvkem unicorn, budete chtít taková sluchátka nosit pořád, i jako módní doplněk.

Polštářové quotes

Obyčejné polštáře v tradičních barvách do ženského bytu nepatří! Nebo alespoň ne do postele, kde budete mít jen samé sladké unicorn sny. Sáhněte po polštářích s quotes (citáty), které vás uklidní, rozesmějou, připomenou kým jste a dodají odvahu.

Barevné doplňky do kuchyně

Běžně máme vše sladěné do nejmenších detailů, máte to tak také? Domov vytvořený v souladu s interiérovými trendy je třeba ale trochu rozbít. Buďte samy sebou a nebojte se barev. Pořiďte si třeba růžové hrníčky, sadu nádobí v pastelových barvách a pokud jste super odvážné (a šílené) vyzkoušejte barevné kuchyňské pomůcky. Možná to bude působit přeslazeným dojmem, ale kuchyň je, stejně jako šatna, přeci vaše místo, kde trávíte nejvíce času hlavně vy, ne? Tak proč si ho neudělat podle svého?

Unicorn na kosmetiku

Mít elegantní obal na kosmetiku z vás dospělé neudělá. Každá z nás je ještě malá holka, proto se tomu přestaňte bránit a raději si pořiďte na kosmetiku obal, který bude sladší než vy po na líčení. I tyto unicorn pouzdra na kosmetiku bývají často s nějakým citátem, který vám pomůže snadněji odstartovat každé ráno.

Foto: Unsplash.com, Pinterest.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.