Must have: monogram od Longchamp

Módní značka Longchamp patří k nejznámějším francouzským značkám vyrábějícím kožené módní doplňky. A přesto měla značka vejít do povědomí s úplně jinými produkty. Longchamp mělo být velkým jménem v tabákovém a dýmkovém průmyslu. První vyrobená dýmka značky byla potažená kůží. Ta se stala ve Francii oblíbeným módním doplňkem a jak už to tak bývá, od doplňků k módě už je jen krůček.

V roce 1970 vyrobila firma svou první kabelku Lm femmes, která slavila úspěch především v Japonsku. Od té doby nás Longchamp zásobuje módními kousky, díky kterým je stále úspěšnější.

Longchamp LGP

Módní kolekce Longchamp LGP byla představená samozřejmě na fashion weeku a to v New Yorku. Kolekce je plná unisex doplňků, které se dají skvěle kombinovat s jinými módními trendy. Mimo jiné se samozřejmě objevily také kabelky, a rovnou dvě nové řady – nylonová Le Pliage® LGP a kožená Le Pliage® Cuir LGP. V kolekci se objevily také trendy batohy a ledvinky, které budeme následující roky vidět na každém rohu. Všechny kousky měly ale jedno společné – nepřehlédnutelný monogram!

Logománie v plném proudu

Je monogram značky Longchamp v nové kolekci promyšlený marketingový tah nebo pouze součást moderního designu a další značku, kterou ovlivnila logománie? Podle nás je to kombinace obou důvodů, co myslíte?

Foto: Facebook.com/longchamp 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.