Must have módní doplňky roku 2020

Rok 2020 s sebou přináší mnoho nového. Než se naplno začneme věnovat novým módním trendům, představujeme vám top módní doplňky, které vám v tomto roce nesmí chybět. Některé jsou extravagantní, některé velmi decentní, určitě ale bude z čeho vybírat. 

Velké hranaté brýle budou nutností

Každý rok jiné, ale každý rok stejně potřebné. Bez slunečních brýlí se neobejdeme, proto není překvapením, že je trendy každou sezónu jiný typ brýlí. Luxusní značka Dior má o tom letošním jasno. V roce 2020 pofrčí velké hranaté brýle. O osudu tohoto trendu svědčí skutečnost, že tento výběr následovaly i ostatní módní značky.

Výrazné náušnice

Letošní rok se bude nést v duchu velkých a propracovaných doplňků, což je oproti jednoduchému minimalismu, který vládl módnímu světu v minulých letech, příjemnou změnou. Zapomeňte na malé náušnice, v roce 2020 budete potřebovat výrazné obrovské kruhy, či dlouhé visací náušnice. Tyto náušnice jsou sice extravagantní, ale to je jejich největší přednost. Není třeba dalších doplňků, ani složitých účesů. Vlasy hodíte do drdolu, vezmete náušnice, které budou větší, než vaše uši jako takové a vzhůru do velkoměsta.

Květinové vzory všude, kam se podíváte

Květiny letos budou opravdu všude. Květinový vzor se objevuje na kabelkách, botách, ale také jako velká výrazná brož, která letos bude zdobit mnoho outfitů. Romatickému vzoru neuniknou ani čelenky, které v letošním roce musí být zdobené květinami za každou cenu.

Foto: Pinterest, DIOR.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.