Must have módní doplněk zimy: elegantní baret

Módní doplněk v podobě baretů známe především z módy sedmdesátých let. Od té doby se ale periodicky vrací, což nikoho nepřekvapuje. Pokud ani vás nebaví obyčejné čepice a toužíte oživit váš outfit o kapku stylové elegance, je pro vás baret jako stvořený.

Jeden typ nestačí, naštěstí je z čeho vybírat

Pro romantické a něžné duše je ideální volbou bavlněný nebo vlněný baret, který bude skvěle ladit například k vaší šále v podobném barevném odstínu. Pro módní nadšence, kteří se nebojí extravagance, doporučujeme sáhnout po koženkové formě baretu, který vás zkrátka nikdy nepřestane bavit.

Foto: Unsplash.com

Jemné pudrové tóny jsou základem

Pokud je baret sám o sobě pro vás odvážným kouskem, pak určitě vsaďte na jemné pudrové tóny, se kterými nešlápnete vedle. Jemně oživí váš outfit, aniž byste měly pocit, že je tento módní doplněk na vás moc. Tip: Pudrová růžová, nebo béžová skvěle podtrhne výraznější líčení.

Baretku můžete barevně sladit například s vaší kabelkou. Pokud jste ale na dnešní den zvolily outfit v neutrálních tónech, vsaďte na baret ve výrazných barevných odstínech, který váš outfit oživí a bude vás bavit o to více.

Nebojte se kombinovat

Baret se dá nosit nejen k elegantnímu kabátu, ale i ke stylové džísce, nebo koženkové bundě. Tip: Zkombinujte letošní módní trendy baret a pánské sako! Výsledek vás mile překvapí.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.