Jako každý rok i letos se předávaly ceny MTV Video Music Awards, a to 28. srpna. Počasí samozřejmě celebritám i pořadatelům přálo, tudíž jejich outfitům nic nebránilo, aby se předvedly v celé své parádě. Přinášíme vám ty nejlepší módní kousky z červeného koberce na MTV.

Nickovi Jonasovi vyloženě prospívá, že se odpojil od svých bratrů Jonasových, aby se věnoval své sólové kariéře. Vidět to je i na jeho stylu, který dospíval společně s ním. Nick má cit pro módu, to musí uznat každý z nás. Oceňujeme především hodinky, který jsou třešničkou na dortu celého outfitu.

MTV VMA 2016 - Móda na červeném koberci 1

Naomi Campbell je právem nazývána módní ikonou. Bílé šaty k její snědé pleti krásně vyniknou a tento střih její postavě lichotí. Naomi vsadila na bohémské šaty, které doplnila dokonale propracovanými lodičkami ve stejném stylu jako její náramek.

MTV VMA 2016 - Móda na červeném koberci 8

Jaden Smith má extravaganci v krvi. Syn slavného herce Willa Smitha není pouhým hercem, kterého můžete znát například z filmu Karete Kid, nejen tímto outfitem dává najevo, že ho móda jednoduše baví a nebojí se ani módního trendu vrstvení, který nás pronásleduje v posledních letech. K jeho originálnímu účesu je tento outfit jako stvořený.

MTV VMA 2016 - Móda na červeném koberci 1

Herec Ansel Elgort a Violetta Komyshan tvoří krásný pár. Ansel Elgort, kterého můžete znát jako slaďouška z filmu Hvězdy nám nepřály, nebo z filmového trháku Divergence, předvedl outfit v rockovém stylu. Více odvázat se mohla i jeho přítelkyně Violetta Komyshan, která se oblékla spíše jako na maturitní ples.

MTV VMA 2016 - Móda na červeném koberci 1

Zpěvačka Zara Larsson slaví úspěch ve všech směrech. V hudebním směru se dala dohromady se slavným Davidem Guettou a vznikl z toho singl This one’s for You, který se stal hymnou letošního UEFA EURO 2016. Na udílení cen MTV VMA zvolila outfit, ve kterém trochu připomíná mořskou pannu. Nutno ale říci, že tmavě zelená barva Zaře velmi sluší, krásně jí ladí k jejím očím, na co pravděpodobně Zara spoléhala.

MTV VMA 2016 - Móda na červeném koberci 1

Která garderoba na letošním udílení cen MTV Video Music Awards se vám líbí nejvíce?

Foto: mtv.com, Facebook.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments