Samé starosti, stres, hodně práce, schůzek a na soukromý život nezbývá tolik času, jistě to znáte každý. Abyste dostali váš život pod kontrolu a dokonale jste si rozvrhli váš čas bez diáře se neobejdete. Na trhu se objevuje nespočet druhů diářů v různých velikostech. Málokterý je ale zároveň vaším osobním deníkem jako je právě diář Doller.

Originalita na prvním místě

Ještě jste o tomto pomocníkovi jménem Doller neslyšeli? Na trhu není žádným nováčkem. Rádi jej používají celebrity a blogeři. Není se čemu divit. Doller je prostě stylový parťák pro každodenní život.

Motivační diář Doller je unikát. Originální je především v tom, že nejsou předvyplněná data. Datumy si doplňuje majitel Dolleru sám, což je skvělé v tom, že v organizování svého času pomocí tohoto parťáka můžete začít kdykoliv během roku.

Já osobně jsem se nemohla dočkat, až se na mě dostane řada a diář mi konečně přijde domů. Objednávat Doller totiž musíte co nejdříve, je o něj velký zájem a často bývá vyprodaný.

Motivační diář Doller pomáhá plnit sny 1

Splňte si své sny

Doller není obyčejným motivačním diářem. Díky němu máte pod kontrolou svůj čas, své výdaje, které si můžete zaznamenávat do týdenního shrnutí a také své sny a přání.

Stanovujete si každý měsíc úkoly, které chcete splnit? S Dollerem tyto úkoly budete mít pod kontrolou. )

Máte seznam přání na každý měsíc, které byste si chtěli splnit? Do tohoto diáře můžete vše zaznamenat, stejně jako si můžete poznamenat zážitky, či nakreslit nějakou vzpomínku, či napsat myšlenku.

Konečně přišel na trh diář, který nebudete chtít pustit z ruky, stejně jako já. Žijte své sny.

Foto: Facebook – Doller, Doller.cz.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze