Monica Geller ze seriálu Přátelé a její módní proměny

Monica Gellerová z kultovního seriálu Přátelé byla vždy považována za ženu, která si potrpí na úklid a velice ráda dává na obdiv své kuchařské umění. Nikdy se o ní však nemluvilo ve spojitosti s módou. Vždyť módní ikonou byla vždy Rachel. Pokud se ale podíváme pozorně, zjistíme že i Monica má svůj osobitý styl, který rozhodně stojí za zmínku.

Stejně jako Rachel i Monica se v průběhu natáčení seriálu vyvíjí a její postava dospívá. A vývoj samozřejmě zaznamenal i Moničin styl oblékání.

Praktická Monica v praktickém stylu

Ze začátku se Monica očividně vyžívala v nenáročných outfitech, kde hlavní roli zaujímala především košile a džíny. Pohodlí těmto outfitům nešlo upřít. Monica volila džíny s vysokým pasem, které byly pro 90. léta velmi typické. Mimo to se vyžívala také v pohodlných svetrech, strukturovaných topech a v pánsky laděných „oxfordských“ košilích, opět trendy záležitost devadesátých let.

Dobrou zprávou je, že Moničin devadesátkový styl je v současné době absolutně trendy, takže chcete-li se inspirovat seriálem Přátelé a vsadit na Monicu, určitě nešlápnete vedle.

Něžná romantička

Později už jsme mohli být svědky její proměny v romantickou ženu. Monica vyměnila krátký účes za dlouhé lokny a razantní proměnou prošel i její šatník, ve kterém začala převažovat ženskost a elegance. Navíc módu začala brát seriózněji.

Vzpomeňme si například na epizodu Přátel, kde Monica utratila velkou sumu peněz za úžasné boty, které jí závidí i zapřísáhlá milovnice módy Rachel. Nebo když hledala perfektní svatební šaty, o které se málem poprala!

I Monica umí být sexy

Monica Gellerová byla bezesporu krásná žena s nádhernou postavou. Proto by byla škoda její postavu ztvárňovat jen jako ženu u sporáku. I Monika uměla být sexy. Její tajnou zbraní byly průsvitné topy.

Co říkáte na Moničin styl vy? Která postavu seriálu Přátelé vám byla nejblíže? Dejte vědět v komentářích.