Módní značka PUMA má novou tvář z Česka, která září na ledě i v ringu. Znáte ji?

Světově známá sportovní značka PUMA se spojila s mladou a talentovanou českou sportovkyní Viktorií Jílkovou, která vyniká v několika sportech zároveň. Je členkou českého ledního hokejového týmu, zastupuje Českou republiku v boxu, ve kterém vyhrává mezinárodní turnaje a má také titul mistryně světa v thajském boxu Muaythai. Ve svých sedmnácti letech již má za sebou řadu úspěchů, které ji řadí mezi přední české sportovce mladé generace.

Už na začátku roku 2024 dosáhla Viktorie několika významných úspěchů. V lednu se podílela na historickém triumfu české juniorské hokejové reprezentace do osmnácti let, která získala stříbrné medaile na mistrovství světa ve Švýcarsku. V únoru pak na mezinárodním boxerském turnaji ve Švédsku získala zlatou medaili a navíc byla oceněna jako nejlepší boxerka v kategorii juniorek.

„Mým cílem je sportovat tak dlouho, jak mi to život dovolí. Zatím se chci naplno věnovat všem třem sportům. Jsem nadšená, že mě na mé cestě bude podporovat legendární módní značka PUMA, která mě přijala do své rodiny. Mám také odvážný sen – dostat se na olympiádu a zvítězit. S PUMOU jsem k tomu o krok blíže,“ říká Viktorie Jílková.

Foto: Viktorie Jílková

Viktorie Jílková je považována za jednu z největších nadějí českého sportu. Trhá rekordy ve všech třech svých sportech a nově ji v cestě k dalším úspěchům podporuje i PUMA, která ji přijala do své sportovní rodiny, kde se přidává k dalším sportovním hvězdám jako jsou Kristiina Mäki, Moira Stewartová či Fabian Bytyqi.

„PUMA je dlouhodobým partnerem sportovců po celém světě. Rádi přijímáme nové výzvy. Jsme hrdí, že můžeme podporovat tak výjimečný talent jako je Viki. Věříme, že společně dosáhneme mnoha úspěchů,“ říká Lucie Hložánková, Senior Manager Communication Marketing značky.

Viktorie je sportovní osobností, její oddanost třem různým sportovním disciplínám ji řadí mezi největší naděje českého sportu. Její příběh zaujal nejen nás, ale i filmaře Jakuba Hejnu a Jiřího Stejskala, kteří o ní natáčí životní dokument.

Zdroj: mam.cz/novinky/zadavatele-a-znacky/sport/2024-02/multitalentovana-sportovkyne-viktorie-jilkova-je-novou-tvari-znacky-puma/