Módní youtuberky, které stojí za to sledovat

Youtube je fenomén, který se v těší obrovské popularitě. Ať už se jedná o hudební videoklipy nebo návody, jak udělat to či ono, sledováním videí dokážeme trávit dlouhé hodiny. Mohou nám ale taková videa pomoci i v oblasti módy? Určitě ano. Vybrali jsme pro vás několik youtuberek, jejichž tvorba není pouze o tom, co si koupily nového na sebe.

Patricia Bright

Pokud váháte, které e-shopy s oblečením a doplňky jsou dobré a které ne, Patricie vám poradí. Hlavní náplní jejích videí je zkoušení oblečení z nejrůznějších internetových obchodů, které poté vždy kompletně zrecenzuje. Neunikne vám tedy, které obchody mají nespolehlivou dopravu, nekvalitní materiály a podobně. Navíc se u jejích videí skvěle pobavíte.

View this post on Instagram

Last one of this look, but I felt like I looked cute…like a shiny snatched foiled princess ?❄️. How’s your party season going?!

A post shared by PatriciaBright (@thepatriciabright) on

Naomi Boyer

Naomi vám ukáže, jak si vybudovat svůj šatník, které základní kousky oblečení by vám neměly chybět, jakým chybám se v módě vyvarovat a mnoho dalšího. Trendy sleduje s pečlivostí, takže se můžete spolehnout, že na jejím  kanále naleznete samé užitečné rady.

Marlena Stell

Pokud patříte mezi ženy s plnějšími tvary, neměla by vám uniknout youtuberka Marlena Stell, která boří mýty a předsudky. Že se žena s pár kily navíc nemůže hezky oblékat? To je holý nesmysl! Marlene je toho jasným důkazem a ukáže vám, jak na to.

V dnešní době je internet doslova přesycený videi, které se věnují módě. Jejich autorky ale mnohdy neumějí vytvářet kvalitní obsah, prostřednictvím něhož by mohly svým divákům něco předat, nicméně naše dnešní doporučení vás rozhodně nezklame.

Foto: Unsplash.com, Instagram.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!