Módní triky, které vám uberou několik let

Kdo by to byl řekl, že za dech beroucím vzhledem celé řady celebrit a známých osobností, které na nás na červených kobercích často působí mladším dojmem, stojí módní triky, díky nimž si nejen slavní, ale i naprosto obyčejní smrtelníci mohou ubrat několik let. Možná byste ani vy nezahodili příležitost působit mladší a alespoň opticky sami sebe ochudit o pár let, co říkáte?

Chcete vypadat mladší? Kdo by nechtěl!

Jasně, teď se nemusí ozývat ty z vás, které jsou se svým věkem spokojené a neshledávají na sobě jedinou chybičku na kráse – pamatujte, že je vás menšina, protože většina z nás by dala nevím co za to, abychom mohli vypadat alespoň trochu mladší, nežli kolik nám ve skutečnosti je. Takže pokud nyní nadšeně kýváte hlavou, že byste určit chtěli vypadat mladší, není se čemu divit – kdo by taky nechtěl, že jo!

Módní triky, které ubírají roky. Zkuste je taky!

1. Veselé barvy

Mysleli jste si, že když se obléknete do výrazných barev, akorát na sebe upoutáte pozornost a každý si okamžitě všimne, že na tyhle veselé odstíny už dávno nemáte věk? Hloupost! Právě veselé barvy jsou skvělé v tom, že dokážou zalhat o skutečném věku, protože samy o sobě působí mladistvě a ten, kdo si je na sebe oblékne, přece nemůže být až tak starý, no ne?

[easy-image-collage id=21020]

2. Třpytivé flitry

Možná si teď říkáte, že flitrům dávno odzvonilo a že své nejlepší časy mají už dávno za sebou. Ani tohle ale není pravda, ba spíše naopak – flitry se opět vrací do módy a to ve velkém stylu! Pakliže chcete na své okolí udělat dojem, že jste mladší, pak se rozhodne nebojte oblečení, které flitry bohatě zdobí a kterému dodávají šmrnc. Uvidíte, jak díky jejich třpytivému vzhledu okamžitě ztratíte několik let!

[easy-image-collage id=21023]

3. Dlouhé nohy

Ne všechny ženy mají to štěstí, že jim příroda nadělila do vínku antilopí nohy, které sahají až kamsi do oblak a možná k těmto výherkyním v loterii nepatříte ani vy. Nevadí! I dlouhé nohy jsou synonymem pro mladší vzhled, dobrou zprávou je, že si je mohou vykouzlit i ty z vás, které jsou svou výškou spíše nižší. Stačí totiž vsadit na vysoké podpatky, které vám kromě výšky dodají i onu pověstnou a muži tolik fascinující houpavou chůzi. Opticky delšího vzhledu dosáhnete i tehdy, obléknete-li se do monochromatického outfitu.

[easy-image-collage id=21024]

Foto: Pinterest, Pixabay.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.