Členové královské rodiny jsou neustále pod drobnohledem. O to více toto platí během oficiálních událostí, kdy plní svou největší úlohu, kterou je reprezentace. Proto jejich vystupování na veřejnosti musí být naprosto bezchybné. Také jste si tolikrát kladli otázku, jak to, že jsou ženy z královské rodiny vždy tak dokonalé? Odhalili jsme pro vás několik překvapivých triků, které zaručují, že je nerozhodí ani nepřízeň počasí nebo otlaky od lodiček. Pojďme se na ně podívat.

Samolepící gelové vložky a punčochy

Jedno z nepsaných pravidel královské garderoby vyžaduje, že ženy musí během veřejných vystoupení nosit průhledné nebo tělové silonky. Punčochové kalhoty zkrátka musí kopírovat odstín pokožky. Barvy v tomto případě nejsou možné.

Každá žena ví, jak je nepříjemné nosit silonky v lodičkách. Noha má totiž tendenci klouzat a v lodičkách se chodí opravdu špatně. Kate Middleton to vyřešila jednoduše. Přes punčochy nosí ještě samolepící gelové vložky na spodku chodidel. Ty zajistí, že se noha v botě téměř nepohne.

Foto: Shutterstock

O číslo větší boty na podpatku

Ač se to někomu může zdát jako módní faux-pas, většina členek královské rodiny nosí lodičky vždy o kousek větší. Tento trik můžete pozorovat nejen u nich, ale i u dalších celebrit. Noha v botě na podpatku začne brzy otékat. A o něco větší bota zajistí, že otok nebude tak velký a nepříjemný. Navíc, když sedíte, nohám se uleví mnohem víc, než kdyby byly uvězněné v těsném střevíčku.

Sukně a šaty se zátěží

Snad nejoblíbenější módní trik dam z královské rodiny jsou sukně a šaty se zátěží. Tak se zajistí, že vítr neodhalí něco, co by odhaleno být nemělo. I při chůzi ve větru sukně zůstane na svém místě a nehrozí, že se zvedne. Jak na to? Do spodku sukně se zapošijí malá závažíčka, která se používají například na záclony. A je to – oblečení zůstane na svém místě.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments

Závažíčka do sukní se už používala za mého mládí – je mi 74.