Módní trendy, které budou v kurzu v zimě 2021/2022

Upozornění. Tento článek dost možná namíchne ekology, environmentalisty a možná i jiné aktivisty… Venkovní teplota klesá, Vánoce se nezadržitelně blíží a nám tedy nezbývá nic jiného, než si představit nejžhavější módní trendy na nadcházející zimní období. V čem zazářit v posledních dnech roku 2021 a s čím vyrukovat do roku 2022?

Oversized prošívané vesty

Z období covidových lock-downů jsme si tak nějak všichni oblíbili pohodlné kousky a ne a ne se jich zbavit. Sportovními teplákovými soupravami počínaje a prošívanými vestami konče. Právě masivní prošívané vesty jsou velkým trendem nadcházejícího období. Skvěle se do nich zachumláte a vzhledem k chybějícím rukávům můžete nechat vyniknout i další vrstvy svého outfitu.

Minisukně

Ano, čtete správně. Minisukně na zimu neschovávejte, ale naopak. V kombinaci s punčochami se nemusíte bát omrzlin. Máte-li hezké štíhlé nožky, určitě je škoda je schovávat. Minisukně nejsou sice typickým zimním kouskem a možná proto je letos fajn příležitost to s nimi zkusit. Vzhledem k chladnému počasí zkuste vytáhnout retro pleteninovou strukturu, která vás zahřeje.

Kožešina

Zabíjet zvířátka kvůli kůži není in. Používat přemíru plastů také není in. In jsou ale kožešinové prvky, ať se nám to líbí nebo ne. Inu, přírodě ani módním trendům obyčejný člověk neporučí, že? Kožešinové kousky v letošní zimní sezóně bezesporu zahřejí a navíc vypadají velmi stylově. Oversized vesta je sama o sobě zajímavý kousek – ať už z kategorie prošívané nebo kožešinové. Krom vesty uděláte velkou parádu i například s džískou s kožešinovým límcem.

Výrazné geometrické vzory

Geometrické prvky v kombinaci s divokými barevnými kreacemi jsou tím pravým elementem, který ze zachmuřené zimy vykouzlí příjemné období. Chcete-li působit trochu usazeněji, pak zkuste vsadit na retro motivy připomínající 80. a 90. léta.

Zvířecí potisk

Slavná italská značka Dolce & Gabbana zaujala zimními válenkami, které představila jako jeden z nositelných kousků pro letošní zimní sezonu. Zimní válenky s leopardím potiskem jsou samy o sobě výraznou dominantou, proto radíme – nepřehánět to a dále zvířecí potisk už v rámci jednoho outfitu nekombinovat. V jednoduchosti je totiž krása.

Metalické barvy

Aneb leskněte se jako čerstvě napadený prašan. Metalicky lesklé šaty budou ideálním kouskem například na silvestrovskou párty. Chybu neuděláte s oblíbenými flitry, stejně tak jako se saténem.

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments