Módní trendy ve světě bot

Nastal čas udělat inventuru všeho botníku. Objevit by se v něm totiž měly nové druhy bot, bez kterých se v roce 2018 neobejdete. Jdou totiž ruku v ruce jiným módním trendům, jako např. denim, nebo retro „lenonky“. 

MUST HAVE: platforma

Konečně byly naše modlitby vyslyšeny a módní trendy myslí na naše pohodlí a zničené nohy! Platforma se k nám vrátila zpátky opět z 90. let, kdy zažila svůj největší boom. Stejně jako jiné módní trendy, jako by módní trendy prožívaly zpátky do minulosti. Ať už si plánujete koupit nové lodičky, slip on boty, tenisky, nebo pantofle, rozhodně myslete na platformu! Obuv má díky platformě úplně jiný vzhled. Nám navíc opticky prodlouží nohy, ale nepřijdeme ani o kapku pohodlí méně.

Počmárané tenisky

Děláme si legraci. Nejde samozřejmě o ledajaké čmárání, ale o umění. Obyčejné kecky a tenisky už jsou minulostí. V minulém roce se k nám dostala novinka v podání tenisek s mašlí. V letošním roce jdeme dál. Tenisky jsou totiž potištěné různými symboly, znaky nebo jsou dokonce ozdobené různými výraznými kameny, které se mimochodem dají skvěle sladit s ostatními módními doplňky. Tenisky zkrátka chtějí prorazit i do společenské sféry a my je tím pádem můžeme nosit i do práce, jde přeci o umění, že jo?

Pantofle

Všimly jste si toho, jak pantofle zabraly většinu místa v obchodech s obuví? Není to náhodou. Tento módní trend rozdělil milovníky bot na dvě poloviny. Jedna polovina je miluje a nejraději by je nosila ke všemu, druhá jej nechápe, co je na nich tak úžasného. Do které poloviny se řadíte vy? My jsme uprostřed na neutrální půdě. Nutno říci, že do módních trendů pronikly především pantofle, které postihla vlna logománie, o které jsme vám také už psali. Jedná se o pantofle luxusních značek, na kterých jsou loga těchto značek. Co na to říkáte?

Foto: Unsplash.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.