Svatební sezóna je pomalu za dveřmi. Do vaší svatby možná zbývá už jen pár měsíců a tak nastal čas na výběr svatebních šatů, které vás provedou celým svatebním obřadem. Prozradíme vám, které svatební šaty budou letos trendy.

Odhalená záda již několikátou sezónu

Svatební šaty s odhalenými zády nejsou žádným nováčkem. Od té doby, co se tento střih objevil v kolekcích módních návrhářů, zaslouženě patří mezi nejoblíbenější střihy svatebních šatů posledních let. I přes stále stoupající oblibu stále patří k neokoukaným a originálním svatebním šatům, které navíc vypadají naprosto famózně na fotografiích.

Něžná krajka

Zapomeňte na princeznovské róby se širokou sukní. Takové šaty už patří jen do pohádek. Teď jsou trendy jen romantické svatební šaty, kde je dominantní látkou krajka. Krajkované šaty jsou elegantní, romantické a navíc mnohdy bývají ve střihu, ve kterém hravě můžete protancovat celou noc. Tip: Spojte to nejlepší dohromady. Krajkované svatební šaty s odhalenými zády? Trefa do bílého!

Průhledná sukně

Každá nevěsta chce mít svatební šaty, které každému vyrazí dech a nikdo na ně nezapomene. Mezi takové svatební šaty bezesporu patří takové, které mají střih overalu a spodní sukně je průhledná. Sukně v tomto případě bývá ozdobená zajímavými detaily, jako například perličkami, nebo různými výšivkami.

Foto: Unsplash.com.

Načítání...

Diskuze