Módní trendy pro rok 2021 podle Instagramu

Chcete být skutečně trendy? Pak sledujte Instagram. V posledních letech už to nejsou pouze celebrity a modelky, od kterých čerpáme módní inspiraci. Styl momentálně udávají influenceři na Instagramu, kteří pravidelně postují fotografie svých outfitů a ostatní lidé se jimi inspirují. Jaké jsou tedy nejnovější módní trendy z Instagramu?

Conversky ke všemu

Pokud nevlastníte ani jeden pár bot Converse, doporučujeme to rychle napravit. V tomto roce se budou nosit hodně a téměř ke všemu. Jejich kouzlo je v tom, že skvěle doplní jak sportovní, tak i elegantní outfit.

Mini kabelka přes rameno

Dle módních influencerů z Instagramu je nezbytnou součástí outfitu malá kabelka přes rameno. Ano, jsou celkem nepraktické a nic moc se do nich nevejde, ale vypadají skvěle a jsou zkrátka trendy.

Podprsenka jako top

Zdá se, že dalším trendem tohoto roku je ukázat trochu holé kůže. Místo obyčejného topu nebo tílka se nyní nosí podprsenka, která ladí se zbytkem outfitu. Je však třeba si dát pozor, aby výsledný efekt nevypadal, jako byste si zapomněla vzít tričko.

Halenkové šaty

Jsou vzdušné, pohodlné a romantické. Halenkové šaty jsou v současné době na Instagramu populární a jistě si je zamilujete i vy. Podle nás vypadají naprosto rozkošně.

Nadýchané rukávy

Nadýchané rukávy jsou zpět ve hře. Pokud pravidelně sledujete módní přehlídky, comeback tohoto romantického prvku jste jistě zaznamenali.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!