Pomalu se blíží zima a s ní spojené vánoční období. Advent je tu co by dup, a tak už jistě přemýšlíte nad dárky pro své nejbližší. Další otázkou je, jaké budou trendy pro letošní zimu, kterou mnoho z nás nemá zrovna v lásce, ale je třeba uznat, že má své kouzlo.  Pojďme se na to podívat.

Zlato a flitry

Nevíme jak vy, ale my si zimu nedokážeme představit bez pořádné dávky lesku a třpytu, kterému se nevyhneme ani letos. Je to neodmyslitelná část tohoto magického období. Letos bude na pořadu dne také zlatá barva, které nikdy není dost.

modni-trendy-pro-letosni-zimu-ktere-by-vam-nemely-uniknout-07
modni-trendy-pro-letosni-zimu-ktere-by-vam-nemely-uniknout-08

Divoké vzory

Vzory inspirované divokými zvířaty nejsou pasé, jak si mnozí možná myslí. Je to nestárnoucí trend, který se stále vrací a aktuální bude i tuto zimu.

modni-trendy-pro-letosni-zimu-ktere-by-vam-nemely-uniknout-01
modni-trendy-pro-letosni-zimu-ktere-by-vam-nemely-uniknout-02

Kostky jsou vrženy

Všude samé kostky. I tak to bude letošní zimu vypadat. Tento trend jsme také v minulosti již zaznamenali, ale nepotrpí si na něm každý. My si však myslíme, že takový kostkovaný kabát vypadá skvěle.

modni-trendy-pro-letosni-zimu-ktere-by-vam-nemely-uniknout-03
modni-trendy-pro-letosni-zimu-ktere-by-vam-nemely-uniknout-04

S kůží na trh

Kožená bunda nebo kabátek ve spojení  s kozačkami na podpatku vypadá dokonale. Pokud si potrpíte na kožené výrobky, tak letošní zima je tím pravým obdobím je začít nosit.

modni-trendy-pro-letosni-zimu-ktere-by-vam-nemely-uniknout-05
modni-trendy-pro-letosni-zimu-ktere-by-vam-nemely-uniknout-06

A co vy? Už máte vybavený šatník na zimu?

Foto: Pinterest, Getty Images.

Načítání...

Diskuze