Máme za sebou skoro celou čtvrtinu nového roku a proto je nejvyšší čas si povědět, jaké největší módní trendy  nás budou čekat v nadcházejících měsících roku 2019 a které by si rozhodně neměla nechat uniknout mezi prsty žádná žena či dívka, která ráda drží krok s dobou a obléká se podle nejnovějších trendů. Pokud i vám záleží na tom, abyste se oblékaly moderně, vkusně a jednoduše šik, pak si určitě přečtěte následující řádky.

Batika

Pro někoho možná vzpomínka na dny strávené na dětském táboře, pro jiného trend, který by si na sebe nikdy neoblékl. Ať už se na batiku díváte z jakéhokoli úhlu pohledu, měly byste vědět, že letos bude hodně v kurzu a bude se nosit prakticky na všem – batika se objeví na sukních, šatech, tunikách, overalech, kraťasech, džínách i bundičkách.

modni-trendy-letosniho-roku-05
modni-trendy-letosniho-roku-08

Flitry

Pokud si flitry spojujete především s večírky a nejrůznějšími oslavami, ale na běžné nošení byste po nich nesáhly, pak je možná na čase změnit názor. Módní giganti jsou totiž přesvědčeni o tom, že flitry se hodí i do každodenního života, který rázem udělají o něco třpytivější a zajímavější. Flitry se proto budou objevovat i na tak všedních kouscích, jako jsou sukně, topy, tílky nebo šaty. Troufneme si tvrdit, že blýskavému kousku visícímu na ramínku v obchodě stejně nakonec nedokážete odolat!

modni-trendy-letosniho-roku-04
modni-trendy-letosniho-roku-03
modni-trendy-letosniho-roku-02

Neonky

Teď si možná říkáte, že neonové barvy – přezdívané jednoduše neonky – už tu byly a pak se od nich zase upustilo. A to přece muselo mít nějaký důvod, ne? Máte sice pravdu, neonové barvy už byly hitem v předešlých letech, ale jak se říká – dobří holubi se vracejí a tak je tomu i v případě těchto výrazných, křiklavých a rozhodně nepřehlédnutelných barev. Tak co? Troufnete si je nosit?

View this post on Instagram

really into green these days 💚 Happy New Year!

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

View this post on Instagram

Look at @kyliejenner’s page to see what I see 😍

A post shared by HEIR JORDYN (@jordynwoods) on

Vycpávky

Konkrétně máme na mysli vycpávky ramenou. Kdo se v módě vyzná a orientuje se v ní, ten by nám jistě potvrdil, že se vycpaná ramena nosila především v osmdesátých letech, kdy se tento trend těšil velké popularitě a drtivá většina lidí mu naprosto podlehla. Nyní se i tenhle trend jako vlaštovka z minulosti vrací, aby se opět hrdě hlásil o své čestné místo na výsluní. Proto můžete očekávat, že se pulty obchodních domů zaplaví kousky s výraznými rameny a vycpávkami. Otázkou je, jestli tomuto trendu podlehnete i vy?

modni-trendy-letosniho-roku-12
modni-trendy-letosniho-roku-06

Třásně

Jestli něco nesmí chybět, pak jsou to třásně. I ty patří mezi módní trendy roku 2019, jež určitě nesmí uniknout vaší pozornosti. Třásně se budou vesele nosit nejen na oblečení, ale i na doplňcích, takže určitě bude z čeho vybírat. Nadchnou především milovníky kovbojského stylu, který svým způsobem reprezentují, ale místečko si určitě najdou v srdci každého z nás. O tom nemusí být sporu.

Foto: Unsplash.com, Vogue, Fashionista.com.

Načítání...

Diskuze