Co se bude nosit v létě 2021?

Léto 2021 se spolu s uvolněním karantény neodvratně blíží. Jakmile se počasí umoudří, bude správný čas obléknout se do nových trendy letních kousků. A jaké to jsou? Inspirujte se s námi těmi nejžhavějšími letními trendy 2021.

1. Vzory budou hitem letošního léta

K létu patří vzory, pestrost, barevnost, ať jsou ty naše ulice pořádně veselé. A jaké vzory letos pořídit nebo vyhrabat ve skříni?

Puntíky

Letos jsou v kurzu opět puntíky, ať už ty malé nebo ty velké. Malé vám dodají eleganci, ty větší zaručí uvolněnější styl. Barevnosti podkladu se meze nekladou, může být neutrální nebo odvážnější. Pojďme trochu rozzářit ty šedé ulice a vyberme si podklad s výraznou barvou. Třeba s elegantní královskou modří nebo svěží žlutou vedle nešlápnete.

Foto: Depositphotos

Barevné kostky

Kostky letos frčí, ale pozor, zapomeňte na geometrickou přesnost. Letos jsou in ty nepravidelné. Takzvané madrasové káro, s tím chybu rozhodně neuděláte. A co barvy? Zvolte barvy typické pro léto. Žlutá a oranžová jako slunce. Modrá jako voda nebo nebe. A samozřejmě nesmí chybět v kombinaci s bílou barvou.

Exotické listy

Krásné zelené exotické listy drží svoji pozici. Zkuste velké zelené exotické listy klidně i v kombinaci s osvěžujícími růžovými či žlutými květy. Chcete-li být odvážnější, zvolte neotřelou kombinaci s růžovými plameňáky. Jestli tento vzor stále v šatníku nemáte, je na čase to napravit.

Pruhy

Proužky jsou stálicí. Musí se s nimi ale opatrně. Naší postavě dokáží velmi zalichotit, ale při špatné volbě mohou působit naopak zcela opačně. Letos sice frčí pruhy, ale co se týče barevnosti, jsou zasazeny do 70. let. Jestli chcete být in, zvolte kombinaci osvědčených barev, jako je žlutá, oranžová, hnědá a modrá nebo červená a vínová s béžovou.

Foto: Depositphotos

2. Jednoduchost nikdy nevyjde z módy

Máte raději jednoduchost? I na vás módní svět myslí. Svůj outfit buď můžete celý vyladit do bílé nebo slonovinové barvy. Ale pozor, jednobarevný styl kombinujte se složitějšími střihy šatů. Pokud jste trochu odvážnější, určitě vás potěší, že neonové barvy jsou stále ve hře. Zkuste také vzít jeden kousek ve výrazné barvě a zkombinovat ho s neutrálními barvami.

Foto: Depositphotos

Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.