Módní trendy 2018 ve světě šperků

Šperky a ženy žijí v neoddělitelné symbióze. Chcete vědět s jakým doplňkem zaručeně zazáříte? Rok 2018 ještě nekončí, čeká nás spousta oslav a večírků, takže vzhůru za inspirací do světa šperků! Představujeme vám trendy šperky pro zbytek roku 2018.

Dlouhé náušnice

Zbytek roku si užijete ve velkém. Plesová sezóna právě začíná a ta usilovně volá po odhalení vaší šíje. S odhalenou šíjí skvěle vyniknou tolik oblíbené dlouhé náušnice, které se vrací na scénu.

Náušnice mohou sahat až po ramena, čímž efektně ozdobí i váš krk. Vlasy vyčešte do jednoduchého drdolu, aby vynikl dekolt. Pakliže vsadíte na dlouhé náušnice, náhrdelník raději ponechte na jinou příležitost.

Inspiraci v tomto trendu můžete tradičně hledat na molech světoznámých návrhářů nebo u značek jako je Swarovski.

[easy-image-collage id=19908]

Romantická princezna – vintage šperky

Vintage šperky bývají typické bílými třpytivými kameny sázenými do bílého zlata. Často se tento styl snoubí s barevnými drahokamy, jako jsou safír, smaragd nebo citrín.

Už máte svůj vrstvený náhrdelník?

Babí léto nám ještě na nějaký ten okamžik možná dovolí ukázat světu svou výbavu vrstvených náhrdelníků, které byly hitem zejména v letní sezoně. Zakoupit si můžete i jednotlivé náhrdelníky, které můžete samovolně vrstvit.

Elegantní a jednoduché typy se hodí k decentně rozepnuté košili. Vrstvit můžete začít rovnou těsně u krku a postupně postupovat dalšími řetízky níže k dekoltu.

[easy-image-collage id=19900]

Baroko, perly, květinové vzory

Baroko je zpět a my všechny se můžeme stát na malý okamžik královnami. Navíc můžete naši krásnou Českou republiku reprezentovat pravým českým rubínem, který určitě vaše babičky schovávají ve svých šperkovnicích.

Jestliže si nevíte rady s kombinací, inspirujte se u značek jako Dolce & Gabanna nebo Alexander McQueen.

[easy-image-collage id=19895]

Foto: Unsplash.com, Pinterest.com.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.