Modelka Gigi Hadid je krásná, stylová a brzy se stane maminkou. Jak moc mateřství změní její módní styl, který obdivuje takřka celý svět? To teprve uvidíme. Pojďme si alespoň připomenout její nejlepší módní momenty.

Modelka Gigi Hadid momentálně zažívá to nejšťastnější období ve svém životě. Se svým přítelem Zaynem Malikem čeká miminko. Mnoho lidí si ale pokládá otázku, co bude s její kariérou, která v posledních letech nabrala nečekané obrátky. Vrátí se zpět na přehlídková mola, nebo se rozhodne modeling pověsit na hřebík a věnovat se spíše rodině? Na odpovědi na tyto otázky si však budeme muset počkat.

Další otázkou také je, do jaké míry se během těhotenství změní její módní styl, kterým je proslulá? Ani na tuto otázku zatím odpověď neznáme. Připomeňme si nejlepší outfity této módní divy.

Gigi je za módní ikonu vždy a všude. Nezáleží na tom, o jakou příležitost nebo událost se jedná. Vždy je středem pozornosti a ráda dává na obdiv svou dokonalou postavu. Rozhodně ale v jejím šatníku nalezneme i usedlejší kousky, které zrovna nekřičí po pozornosti okolí.

Gigi má tu výhodu, že jakožto modelka má dokonalý přehled o všech módních trendech a nemůže se tedy v žádném případě stát, že by si oblékla něco, co je vyloženě out. Každý samozřejmě může občas šlápnout vedle. Jak se říká, i mistr tesař se někdy utne. Gigi si ale zkrátka dává dobrý pozor na to, aby se tak nestalo.

Foto: Shutterstock.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments