Módní pseudo-znalci na New York Fashion weeku

Zářijový Mercedes-Benz New York Fashion Week 2014 proběhl již před několika měsíci, takže o něm psát dnes nebudeme – stejně to za nás udělali jiní (např. Milan Polák – New York Fashion Week vlastníma očima).

Dnes se podíváme na tak trochu odvrácenou stranu této módní události, kterou velmi vtipně prezentoval ve svém krátkém videu americký bavič a moderátor Jimmy Kimmel, kterého určitě všichni znáte z Jimmy Kimmel Live!

A v čem spočívá fórek Jimmyho Kimmela?

Jimmy Kimmel, resp. jeho štáb, se vydal na Lincoln Center, kde se Fashion Week koná, a začal dělat rozhovory s náhodnými návštěvníky. Na tom by nebylo nic zvláštního, Fashion week je hojně navštěvovaná událost a televizními štáby se to zde jen hemží – kdyby ovšem dotazy nebyly směřovány na neexistující názvy značek a neexistující návrháře (aby fór byl ještě umocněn, jména se týkala narážek na americkou pop-kulturu).

Pokrytečtí módou posedlí „znalci“ tento fór neprokoukli – alespoň tedy ti, co byli v sestřihaném videu – a velmi originálně vymyšlené kolekce, návrháře a značky hodnotili.

https://www.youtube.com/watch?v=Rr8AlBVe2bs

To si zas někdo udělal povedenou srandu z módního průmyslu.

New York Fashion Week je světová módní událost, která se koná každoročně v únoru a v září a většinou trvá 7 až 9 dní. Během těchto dní se v New Yorku konají přehlídky nejnovějších kolekcí těch nejznámějších a nejdražších módních značek na světě. Ty jsou představovány jak médiím, tak široké veřejnosti. New York Fashion Week je velmi navštěvovanou událostí, lidé jej prostě milují. Tradice NYFW sahá až do roku 1943.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!