Módní must have: sneakersky

V minulých letech nastal velký módní boom v podobě sneakers bot a stále více nabírá na obrátkách. A jelikož všechny moc dobře víme, že koupě dalších (už miliontých) bot je investice, která se rozhodně vyplatí, povíme vám, proč by se tento druh bot měl rozhodně objevit ve vašem botníku!

„Dejte dívce ty správné boty a ona si dokáže podmanit svět.“ Marilyn Monroe

Sportovní kousek k elegantnímu outfitu

Módní trend sportovních prvků k elegantnímu outfitu se dostal na výsluní teprve v posledních letech, a to především v minulém roce, kdy se tento trend dostal také do zákoutí českých ulic. Nadčasová košile, tón v tónu s kalhotami, nebo sukní a k tomu tenisky? Tato kombinace není žádnou novinkou. Dá se ale tento trend ještě více vyšperkovat? Odpověď zní jednoznačně: ano dá! Na chvilku dejte stranou obyčejné tenisky a vsaďte na originální sneakers.

Bez podpatků ani ránu

Pro milovnice vysokých podpatků a malé trpaslice, které zrovna nemají výšku předních modelek, máme dobrou zprávu. Vzdát se vašich milovaných podpatků nemusíte ani u sneakersek!

Sneakers na platformě najdete na velké spoustě e-shopů, samozřejmostí je široká škála barev, druhů, výše platformy apod. Velkou výhodou je také jejich cena. Sneakersky na platformě vypadají jako naprosto luxusní kousek a přitom je koupíte i do 1 000,- Kč!

Investovat do tohoto typu bot se rozhodně vyplatí, jsou totiž neuvěřitelně všestranné. Využijete je k outfitu do práce, na večerní rande, do kina, procházky, výlety, nebo na zběsilé nákupy dalších bot. Jak zkombinovat outfit se snakers? Nekonečně mnoho inspirace najdete na Instagramu, nebo třeba na Pinterestu.

Foto: Pinterest.com 


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.