Zatímco my ženy určité módní kousky milujeme, muži nemají pro jejich nošení pochopení. Ačkoli se držíme nejnovějších trendů a přizpůsobujeme jim naše šatníky, opačné pohlaví naší náklonnosti k daným věcem jednoduše nerozumí. A tak vznikají věčné spory, které možná znáte i vy.

Muž: “Přece si na sebe tuhle hrůzu nevezmeš!”
Žena: “Ale vždyť je to teď trendy a nejvíc se to nosí!”
Muž: “Tak v tom případě s tebou nikam nejdu!”

Jaké módní kousky ženy milují a muži je nesnáší?

Možná jsme vám teď připomněli scénář, který se čas od času odehraje i u vás doma. A nebojte se, rozhodně v tom nejste sami! Mnoho žen čelí od svých drahých poloviček podobných názorů. Co kdybychom si teď prozradili, jaké módní kousky my ženy milujeme, protože jsou trendy a nosí je i známé celebrity, ale muži je na nás zkrátka nevidí rádi?

Tenisky s podpatkem

Na první pohled to vypadá jako obyčejná pohodlná teniska, když se ale podíváte znovu, má něco navíc: no jasně, podpatek! Tenhle trend muži jedním slovem nesnáší, protože jim přijde postavený na hlavu a kombinace ležérních tenisek a svůdného podpatku zkrátka vůbec nevidí rádi. A už vůbec ne na svých partnerkách, to by se snad i jeden styděl…

Over size móda

Over size móda si doslova podmanila svět. Nabídla pohodlí i ležérnost, takže se není čemu divit, že jí drtivá žen bezmezně podlehla. A co na to muži? Ti jen kroutí hlavou, protože nedokážou pochopit, proč je někdo ochotný nosit něco, co už na první pohled vypadá, že je mu minimálně o dvě nebo dokonce o tři velikosti větší. Cožpak tohle dává rozum?!

modni-kousky-ktere-muzi-na-zenach-nesnasi-a-zeny-je-pritom-tolik-miluji-10
modni-kousky-ktere-muzi-na-zenach-nesnasi-a-zeny-je-pritom-tolik-miluji-01

Lacláče

Kalhoty s laclem byly svého času obrovským hitem, postupem času se stáhly do pozadí, ale jak se ukázalo, ne nadarmo se říká, že se dobří holubi vracejí. I tenhle módní kousek se opět přihlásil o naši pozornost a jak se dalo čekat, ženy si jej okamžitě znovu zamilovaly. Nosí se nejen kalhoty s laclem, ale  sukně nebo šaty či kraťasy. Zatímco pro ženy je to velký trend, kterému nelze odolat, pro muže je to něco odporného a zavrženíhodného. Fuj…

Aladinky

Aladinky jsou kalhoty harémového střihu, které se na trhu objevily před pár lety a spustili doslova lavinu. Nebyla žena, která by ve své šatní skříni alespoň jedny takové kalhoty neměla a hrdě je nenosila. Muži ale jejich nadšení nesdíleli a nesdílí jej dodnes, pro ně je to nepochopitelný trend, který se hodí možná tak na dovolenou někde v Egyptě, ale pro běžné nošení tady u nás? Ne díky, to to teda ani omylem!

modni-kousky-ktere-muzi-na-zenach-nesnasi-a-zeny-je-pritom-tolik-miluji-01
modni-kousky-ktere-muzi-na-zenach-nesnasi-a-zeny-je-pritom-tolik-miluji-07

Peplum

Jako poslední zmíníme styl zvaný jako peplum, který se vyznačuje typickými vlnovkami na oblečení, ať už se jedná o halenky, blůzky, sukně nebo třeba kostýmky. Ženy jej považují za něco něžného a ženského, pro muže je to trend, který působí dětinsky a ženám navíc dodává kila navíc.

modni-kousky-ktere-muzi-na-zenach-nesnasi-a-zeny-je-pritom-tolik-miluji-08
modni-kousky-ktere-muzi-na-zenach-nesnasi-a-zeny-je-pritom-tolik-miluji-09

Foto: Pinterest.com, Pixabay.com.