Módní kabelky na mobil možná působí infantilně, ale mají svůj styl

Všimli jste si, že se módní trendy snaží být nejen trendy, ale i praktické? KONEČNĚ! Pro krásu se musí sice trpět, ale pohodlí a praktičnost jsou také důležitou součástí módy. Proto na trh přichází elegantní malé kabelky na mobil, které se okamžitě staly must have kouskem.

Malá kabelka postačí

Dříve jsme preferovaly nepsané pravidlo čím větší, tím lepší. Potřebovaly jsme velkou kabelkou s velkým prostorem pro peněženku, kosmetickou taštičku, hygienické potřeby, atd. Ale ruku na srdce, většinu z těchto věcí jsme stejně vůbec nepotřebovaly s sebou nosit a přesto jsme je nosily … zcela zbytečně.

Mobilní telefony už nejsou pouhým prostředkem ke komunikaci, nyní jsou nepostradatelnou součástí našich životů. Máme v nich často uložené vše důležité a podstatě si vystačíme pouze s mobilním telefonem. Náš mobil v sobě ukrývá platební karty, věrnostní karty, zrcátko a spoustu dalšího, jediné, co nám schází, je tak maximálně lesk na rty. Ten se ale do stylové kabelky na mobil vejde také, nebojte se.

View this post on Instagram

very into miniature things. #minipurse #minihorse #lilsebastian

A post shared by peyton perry (@peytonperry) on

Sportovní ledvinky nahrazují elegantní mini kabelky

V minulém roce se to jen hemžilo sportovními ledvinkami, které si oblíbily především luxusní značky jako například Prada, Gucci, nebo Calvin Klein. Elegantní mini kabelky jsou pravým opakem. Kabelky na mobil nejčastěji zdobí něžný řetízkový popruh. Kabelky perfektně ladí ke sportovním outfitům, kterým dodávají ten správný kontrast.

Foto: Unsplash.com Instagram.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.