Sociální síť Instagram v dnešní době pravidelně používá neskutečná miliarda uživatelů. Instagram je místo, kde si každý najde to své. Je na něm mnoho zajímavých a inspirativních profilů, které nejsou jen o fotografiích. Řada autorů se snaží svým sledujícím i něco předat. Vybrali jsme pro vás pět módních profilů na Instagramu, které dle našeho názoru rozhodně stojí za sledování.

Camille Charriere

Třiatřicetiletá rodačka z Paříže je zakladatelkou známého a uznávaného módního blogu s názvem Camille Over The Rainbow. Blog ale v současné době nefunguje. Je to nejspíše proto, že se nyní Camille věnuje spíše svému Instagramu, kde ji sleduje téměř milion uživatelů.

Niomi Smart

Známá Youtberka se zpočátku módě příliš nevěnovala. Až v posledních několika letech mohli její příznivci zaznamenat, že se začala vyžívat v luxusní módě a designu. Kromě jiného je také milovnicí dobrého jídla.

Chiarra Ferrgni

Tuto ženu ani není třeba představovat. Světoznámá módní ikona a podnikatelka má všechny módní trendy a vychytávky v malíku. Pokud hledáte módní inspiraci, které můžete plně ůvěřovat, že vás bude vést správným směrem, Chiarrin Instagram rozhodně stojí za sledování.

Jenn Im

Jenn Im je korejskou módní vlogerkou a módní návrhářkou, ale také instagramovou hvězdou. Proslavil ji především její Youtube kanál původně zvaný ClothesEncounters, který založila v roce 2010. V roce 2017 založila svou módní značku s názvem Eggie.

Gabi Gregg

Gabi Gregg, známá spíše jako Gabi Fresh, je módní blogerkou a designérkou. Proslavil ji především její blog GabiFresh, kde nyní prodává plavky pro ženy plus-size.

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments