5 módních profilů na Instagramu, které stojí za to sledovat

Sociální síť Instagram v dnešní době pravidelně používá neskutečná miliarda uživatelů. Instagram je místo, kde si každý najde to své. Je na něm mnoho zajímavých a inspirativních profilů, které nejsou jen o fotografiích. Řada autorů se snaží svým sledujícím i něco předat. Vybrali jsme pro vás pět módních profilů na Instagramu, které dle našeho názoru rozhodně stojí za sledování.

Camille Charriere

Třiatřicetiletá rodačka z Paříže je zakladatelkou známého a uznávaného módního blogu s názvem Camille Over The Rainbow. Blog ale v současné době nefunguje. Je to nejspíše proto, že se nyní Camille věnuje spíše svému Instagramu, kde ji sleduje téměř milion uživatelů.

View this post on Instagram

File under: fall uniform (Paris 9e) @closedofficial #ad

A post shared by Camille Charriere ? (@camillecharriere) on

Niomi Smart

Známá Youtberka se zpočátku módě příliš nevěnovala. Až v posledních několika letech mohli její příznivci zaznamenat, že se začala vyžívat v luxusní módě a designu. Kromě jiného je také milovnicí dobrého jídla.

Chiarra Ferrgni

Tuto ženu ani není třeba představovat. Světoznámá módní ikona a podnikatelka má všechny módní trendy a vychytávky v malíku. Pokud hledáte módní inspiraci, které můžete plně ůvěřovat, že vás bude vést správným směrem, Chiarrin Instagram rozhodně stojí za sledování.

Jenn Im

Jenn Im je korejskou módní vlogerkou a módní návrhářkou, ale také instagramovou hvězdou. Proslavil ji především její Youtube kanál původně zvaný ClothesEncounters, který založila v roce 2010. V roce 2017 založila svou módní značku s názvem Eggie.

Gabi Gregg

Gabi Gregg, známá spíše jako Gabi Fresh, je módní blogerkou a designérkou. Proslavil ji především její blog GabiFresh, kde nyní prodává plavky pro ženy plus-size.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!