Módní inspirace ze zářijových toulek Paříží

Vyrazte si například na prodloužený víkend do Paříže s partnerem nebo s přáteli a prozkoumejte tuto módní mekku – čeká vás opravdový zážitek. V dnešním článku vám přinášíme módní inspiraci ze zářijových toulek Paříží.

Baret kam se podíváte

Barety a klobouky potkáte v Paříži na každém rohu. Největším překvapením bylo, že je nenosily Pařížanky, ale turistky z jiných zemí. Když jedete na dovolenou do Francie, pravděpodobně to znamená, že si s sebou vezmete baret, abyste lépe zapadly, že? Takto asi uvažovala většina žen.

Námořnický styl vede

Pařížská móda má jasno! Námořnické prvky – kotvy, proužky a kombinace bílo – námořnicky modré patří mezi nejoblíbenější styly, a to i mužů!

Francouzské ženy věří přírodě

Jak si představujete typické francouzské líčení? Nude makeup, trocha řasenky a rudé rty? Ano, my jsme si mysleli to samé. Ve skutečnosti se ale Pařížanky moc nelíčí a naopak působí trochu zanedbaně. Během našeho krátkého výletu do Paříže bylo krásné počasí připomínající babí léto. A tak mnoho obyvatelek Paříže vyrazilo do ulic v sukních a šatech. Divili byste se, kolik žen věří přírodě a chtějí také zůstat přírodními ženami – neholí se.

Luxusní značky

Nejčastějším kouskem, který v Paříži potkáte snad všude a na téměř každém, je pásek Gucci. Tuto luxusní značku mají v Paříži velmi rádi, často totiž narazíte na kabelku nebo tričko Gucci.

Mezi další značky, na které můžete v Paříži narazit, a to především procházkou po Champs-Élysee, je bezesporu Dior, Prada a Chanel.

Paříž je bezesporu městem módy, kde můžete načerpat nekonečně mnoho inspirace. Je ale znát, kdy jste v centru a kdy navštívíte ulice, kde si s módními trendy nelámou hlavu – ano, ponožky v sandálech nenosí jen Češi.

Foto: Pinterest.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.