Módní inspirace stylových outfitů na jaro 2022 z Instagramu

Znáte také ten pocit, že nemáte co na sebe, ačkoliv vaše šatní skříň překypuje haldou oblečení? Vítejte do klubu. Naštěstí máme Instagram, který je plný nekonečné módní inspirace. Vybrali jsme pro vás outfity, které nás oslovily.

Modelka Karolína Mališová a její vášeň pro béžovou

Modelka a česká Miss Earth pro rok 2015 je na svém Instagramu velmi úspěšná. Svým více než 173 tisícům sledujících pravidelně dodává inspiraci v podobě módních outfitů, které se velmi často skládají z béžové barvy, která patří k jejím nejoblíbenějším odstínům. Nás zaujal outfit tvořený stylovými Teddy Converskami, které jsou decentně sladěny s legínami a stylovým kabátkem.

Blogerka Markéta Frank ví, čím rozseknout basic kousky

Úspěšné blogerka Markéta Frank, která má také svůj YouTube kanál, je známá svou oblibou v basic módě. Pokud i vy máte šatník plný basic kousků v základních barvách, pak se nechte inspirovat právě Markétou. Ta vám dokáže, že i z obyčejných nevýrazných kousků se dá vykouzlit jedinečný pohodlný outfit vhodný na více příležitostí.

Kožené prvky v outfitech podle Jitky Boho

Modelka a zpěvačka Jitka Boho se nebojí extravagantních kousků. Také vás lákají koženkové kalhoty nebo šaty, ale nevíte, jak je správně zkombinovat? Nechte se inspirovat Jitkou Boho, která si s tímto úkolem skvěle poradila. Na svém Instagramu se ptala svých sledujících, zda se jim líbí více první nebo druhý outfit složený z koženkových kousků. Který se líbí více vám?

Elegantní móda se sportovními prvky je stále trendy

Kombinace elegantní módy se sportovními prvky se prostě nemůžeme nabažit. Nesmrtelné čistě bílé tenisky zvýrazněné například saténovými tkaničkami jsou inovovaným stylem, který nás nesmírně baví. Aktuální trendy velí jasně – nebojte se výrazných barev. Vždyť přece přichází jaro, tak kdy jindy osvěžit svůj outfit výraznými barvami?

Denim od hlavy až k patě

Sladit outfit tón v tónu je sázka na jistotu. Bohatě postačí takový outfit doplnit výraznými módními doplňky v podobě například pásku s extravagantní sponou nebo třeba nadčasového klobouku. Denimový outfit je velmi slušivý a lichotí každé postavě. Když vsadíte na tmavší denim, můžete docílit i optického zeštíhlení.

Instagram jako důležitá součást módního byznysu

Sociální média jsou na neustálém vzestupu. Mají obrovskou moc ovlivňovat nákupní chování svých uživatelů. Jednou z nejvlivnějších platforem sociálních médií je v současnosti Instagram. Úspěšní instagram influenceři mohou díky instagramu mít opravdu signifikantní vliv na své sledující.

Instagram už dávno není jen platformou pro sdílení obrázků a videí, je to marketingový nástroj, který značky využívají k rychlému a efektivnímu pronikání na trh. Mnoho společností, které prodávají luxusní výrobky, využívá Instagram jako marketingový nástroj k navázání kontaktu se svými stávajícími zákazníky, ale i k akvizici nových zákazníků. Díky instagarmu se zjednodušuje propagace nových kolekcí a prezentace svého portfolia.

S tím, jak se na Instagramu registruje stále více uživatelů, jeho dosah výrazně roste a hraje čím dál důležitější roli při ovlivňování rozhodování nakupujících. Ke konci roku 2021 bylo na instagramu už přes 2 miliardy a 145 milionů uživatelů. Na paty mu ovšem šlape Tiktok, který si získává více a více pozornosti jak uživatelů, tak i firem. Do budoucna se dá předpokládat, že Tiktok bude k propagaci stejně důležitý, jako Instagram.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.