Módní ikony současnosti? Gigi a Bella Hadid! Inspirujte se jejich stylem

Gigi a Bella Hadid jsou bezesporu nejpopulárnější sesterskou dvojicí současnosti, alespoň co se šoubyznysu týče. Kromě jiného je spojuje také stejné povolání a láska k módě, kterou zkrátka mají v krvi. Osvojte si jejich styl.

Obě modelky těší jsou každý den na očích milionů lidí po celém světě díky své aktivitě na sociálních sítích. Ani jim se však nevyhýbají občasné kontroverze, jako jsou například rasistické výroky z dřívějška nebo řekněme poněkud častější střídání partnerů. Ať už jsou ale v soukromí jakékoliv, osobitý styl každé z nich inspiruje ženy a dívky po celém světě.

Na první pohled je patrná jejich rozdílnost. Gigi působí jako jemný, romantický typ dívky, kdežto z Belly čiší drzost a rebelství. Podívejme se na jejich módu blíže.

Gigi

Ve volných chvílích Gigi sází na pohodlí, jednoduchost a spíše se přiklání ke sportovnímu stylu, který ale většinou doplňuje nějakým elegantním prvkem. Nejčastěji ji potkáte v džínách a triku nebo v teplácích, které si neodepře ani při cestování, kdy se chce zkrátka cítit pohodlně. Pokud ale jde o nějaký večírek nebo společenskou akci, rázem se mění v elegantní dámu, jež má v oblibě i dlouhé kabáty, šaty nebo kalhotové kostýmy.

V některých případech jsou její outfity dosti zvláštní. Modely kombinuje opravdu netradičně, ale výsledek stojí za to.

View this post on Instagram

☀️☀️☀️☀️ i love this outfit

A post shared by Gigi Hadid Style (@gigixstyle) on

View this post on Instagram

Rate this outfit 1/10

A post shared by Gigi Hadid Style (@gigixstyle) on

View this post on Instagram

#gigihadid

A post shared by Gigi Hadid Style (@gigi_hadid_style) on

Bella

Je to rozená rebelka, která s oblibou dává na obdiv svou štíhlou postavu a ráda vypadá sexy. Někdo může být toho názoru, že její oblečení možná odhaluje až moc. V jejím šatníku převažují džíny a crop topy. Také krátké sukně a boty na vysokém podpatku jsou pro ni nutností. Stejně jako její starší sestra, i ona se však umí na významnou akci obléknout s noblesou a grácií.

Která ze slečen si vás získala více? Bella nebo Gigi?

Foto: Mike Pont/WireImage/Getty Images, Instagram.Přihlašte se k odběru novinek!

Chcete se dozvědět jako první o zajímavých akcích a slevách na módu? Chcete si přečíst nejlepší články jako první? Přihlašte se k odběru novinek!
Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!