Ačkoliv nyní celé Spojené království zajímá jiné téma, nemělo by se zapomenout na narozeniny krásné vévodkyně Kate. Půvabná manželka prince Williama 9. ledna oslavila své 38. narozeniny. Kate je (oprávněně) považována za módní ikonu. Podívejme se na její styl pod lupou.

View this post on Instagram

@kensingtonroyal @sussexroyal

A post shared by Kate Middleton (@katemiddletonphotos) on

Angličanka věrná svému stylu

Pokud jste viděli film o vévodkyni Kate a princovi Williamovi, jistě vám neunikla informace, že Kate má vášeň pro módu už odmalička. Na vysoké škole se dokonce podílela na módní přehlídce. Vévodkyně je angličanka, o nichž je známo, že jsou v módě upjaté a extravagance není v souladu s etiketou oblékání. Manželka prince Williama v tomto ohledu ale trochu vyčnívá. Jako součást královské rodiny musí respektovat přísná pravidla odívání, to ale neznamená, že musí chodit zahalená od hlavy k patě.

[easy-image-collage id=63416]

Kate jako módní ikona

Vévodkyně se celý život věnuje sportu, což je vidět na její krásné štíhlé postavě. Přesto, že nechodí nijak extravagantně oblékaná, vždy se soustředí na perfektní střih oblečení. Všimněte si na jejich outfitech, že často sází na oblečení, které dokonale podtrhne její štíhlý pas a ženské křivky.

Neutrální tóny a barevné kombinace

Při královských povinnostech Kate nemá moc na výběr. Experimentování různých vzorů a barevných kombinací nepřichází v úvahu. Její nejoblíbenější kombinací je námořnicky modrá s bílou, černá a hnědá. Velmi často chodí oblékaná do různých odstínů modré.

View this post on Instagram

Today’s post on Kate (and Meghan!) is delayed due to a glitch on the blog, but in the meantime…how much did you love Kate in this Emilia Wickstead?? The Duchess of Cambridge was out today for the launch of the National Emergencies Trust. She paired this Wickstead with @jimmychoo heels and @aspinaloflondon by @beulahlondon clutch. She brought her touch of sparkle with her sapphire and diamond drops. Tomorrow I will get my post up with a few more thoughts about Kate, as well as thoughts on Meghan’s ensemble, too. . . . #katemiddleton #princesskate #duchesskate #theduchessofcambridge #duchessofcambridge #katemiddletonstyle #hrhtheduchessofcambridge #cambridgelove #theduchesskate #royalfamily #katemiddletonstyle #dresslikeaduchess #dukeandduchessofcambridge #princewilliam #dukeofcambridge #festivalofremembrance

A post shared by Kate Middleton Blog (@fromberkshiretobuckingham) on

Ať už je vévodkyně Kate oblečená do jakýkoliv šatů, vždy vsadí na dokonale sladěné doplňky, které nijak nekazí celkový dojem. Tím si nás Kate získá vždy na svou stranu. Přejeme vše nejlepší k narozeninám!

Foto: Facebook.com/kensingtonroyal, Instagram.com/kensingtonroyal, CHRIS JACKSON/GETTY IMAGES

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments