Jaro nám pomalu klepe na dveře, nicméně zima ještě neřekla své poslední slovo a stůj co stůj si uzurpuje své místo na výsluní. Otázkou tedy je, jak tomuto počasí přizpůsobit naše oblékání a jaký doplněk zvolit. To vám povíme v dnešním článku.

Sluneční brýle

Sluníčko nám ještě tolik nehřeje, nicméně jeho sílu už začínáme pociťovat na našich očích. Je tedy čas ochránit své oči a zároveň oživit svůj outfit. Správnou volbou slunečních brýlí můžete navíc snadno zamaskovat i menší nedostatky jako jsou unavené oči, kruhy pod očima či tmavé skvrny v očním okolí.

Silonky a punčochy

Březen je ideální dobou k vytáhnutí silonek a punčoch. V módních domech najdete široký výběr silonek. Je na čase oživit nesmrtelnou kombinaci silonek / punčoch a sukní. Počasí si o to přímo říká.

Čepice jako super doplněk

Čepice je poměrně opomíjeným doplňkem, což je škoda, protože ženě dodává takzvanou francouzskou eleganci a šmrnc. Navíc jsou momentálně v kurzu a výběr je opravdu bohatý. Nemusíte se bát sáhnout ani po obyčejné kšiltovce, neboť jim ještě neodzvonilo.

Polobotky

Teplé kozačky šoupněte do skříně a přejděte na pohodlné a vzdušné polobotky. Dbejte na pečlivý výběr, protože boty a kabelka je to, co si s vámi ostatní poměřují. Momentálně se nosí průhledné podpatky. Rozhodně jimi nic nezkazíte, naopak své okolí okouzlíte, takže investice do pořádných bot je na místě.

Foto: Unsplash.com, Instagram.

Načítání...

Diskuze