Pokud jste módní nadšenci a pečlivě sledujete trendy, jistě jste si všimli, že se většina slavných hvězd poslední dobou neobejde bez kapitánské čepice. Najednou jako by se s nimi roztrhl pytel a je to nyní nejvíce nošenou čepicí podzimu/zimy roku 2018. Buďte trendy a pořiďte si tu svou!

Tento typ čepice připomíná čepici “mlynářskou” nebo “kapitánskou”. V každé zemi se jí říká jinak. Mnohdy si ji lidé pletou i s baretem. Ve skutečnosti je to něco mezi těmito pojmy. Retrem inspirovaná čepice zažila v tomto roce výrazný comeback. Módní návrháři ji představili jak v kožené, kostkované, tak v manšestrové verzi. Na modelkách to samozřejmě vypadalo krásně, ale lidé byli na pochybách, zdali to bude slušet i běžným “smrtelníkům” … Pravda je taková, že tento tip čepice sluší téměř všem, jen je důležité umět ji nosit!

Kombinujte více trendů najednou

Ve většině případů vypadá míchání trendů komicky, ale v tomto případě je to naprosto v pořádku. Stejně jako tato čepice je velmi trendy kostkované sako nebo kabát. Využijte zatím relativně teplého počasí a zkuste trendy kombinovat. Černá kapitánská čepice nic nezkazí, proto se kombinací nebojte, je jich opravdu spousta.

Oživte jakýkoliv outfit

Spěcháte do práce nebo do školy a máte „bad hair day“? Nestíháte vymýšlet žádný outfit, proto na sebe oblečete první tričko a džíny, které máte po ruce? Skvěle! Na hlavu si dejte tuto čepici a rázem máte velmi zajímavý outfit. Jelikož tato čepice dokáže ozvláštnit i ten nejobyčejnější outfit, vytěžte z toho maximum.

Kombinujte s doplňky

K této čepici se perfektně hodí velké náušnicové kruhy – jsou stejně retro, jako je tato čepice. Věřte, že výsledek bude úchvatný. Čepice vypadá perfektně také s velkými brýlemi, ať už jsou dioptrické nebo sluneční. Sluníčko v zimě umí být také pořádně zákeřné, obzvlášť když se odráží od sněhu. Proto byste měla mít sluneční brýle neustále u sebe.

Vyzkoušejte více druhů

Nebojte se barev. Klasická černá je sice fajn, ale jiné odstíny jsou teprv něco! Zkuste například červenou čepici sladit se rtěnkou a kabelkou nebo vyzkoušejte jednoduchý outfit složený z bílého trička, kalhot a kapitánské čepice s trendy hadím vzorem. Variant je nespočet a fantazii se meze nekladou!

Foto: Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments