Modelky nemusí mít zaručeně velikost XS

Máte krásný obličej, který vám chválí většina lidí, ale vaše postava neodpovídá postavě modelky? A kdo říkal, že modelka musí mít zaručeně velikost XS? Pomalu ale jistě nastává doba, kdy módní návrháři dostávají rozum a jsou si vědomi, že by jejich módní kousky rády nosily i ženy velikost XL.

Konečně!

Buďte sama sebou i s pár kily navíc

Zapomeňte na titulní strany módních časopisů, kde se objevují jenom vyhublé modelky a celebrity. Přesto, že vás láká představa dokonalých sexy křivek, za kterými se otočí každý muž, ženy z titulních stran těchto časopisů mnohdy nemají nic jiného než jen tu postavu.

Jste chytrá? Máte osobitý smysl pro humor? Jste upřímná a ráda pomáháte ostatním lidem? Buďte na to pyšná. Buďte pyšná sama na sebe … i s pár kily navíc!

Buďte ráda, že se nemusíte nijak omezovat jako modelky, které mají přísné, odborníky sestavené, jídelníčky. Užívejte si života podle vašich představ, jezte na co zrovna máte chuť. Že máte velikost XL neznamená, že nemůžete být modelka a nemůžete milovat módu a módní trendy.

Modelky nemusí mít zaručeně velikost XS 3Vzor všech trendy boubelek  – Ashley Graham

Ashley Graham jistě znáte. Je to modelka velikosti XXL, která předvádí především spodní prádlo obchodního řetězce Lane Bryant.

Ashley má skvěle tvarovaný obličej, který je pro fotoaparáty a mola jako stvořený. Co na tom, že má pár kilo navíc. To nevadilo ani oděvní firmě Levi’s, se kterou několikrát spolupracovala.

Tato boubelka se rychlostí blesku dostala na titulní strany módních časopisů jako například Cosmopolitan, Elle, Vogue, Glamour kde dala světu jasně najevo, že boubelky mohou předvést to, co hubeňourky nemohou.

Nechte se Ashley inspirovat. Můžete být tím, kým chcete.

Foto: Facebook – Ashley Graham.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.