Gigi Hadid nebo Romee Strijd. Které další modelky se v uplynulém roce staly maminkami?

I když se neustále mluví o tom, jak byl uplynulý rok 2020 negativní, je třeba si uvědomit, že byl také plný krásných a pozitivních událostí. Mnoha lidem se například narodilo miminko. Narození potomka je vůbec to nejlepší, co se ženě může stát. Pojďme se nyní podívat na to, které modelky se v uplynulém roce dočkaly svého malého zázraku.

Gigi Hadid

Asi největší pozornost si získalo těhotenství modelky Gigi Hadid. Když později porodila dceru, celý internet doslova šílel. Holčička se narodila v září minulého roku. Do dnešního dne však nevíme, jak se jmenuje nebo jak vypadá. Gigi s partnerem Zaynem Malikem si své soukromí střeží více než kdy předtím.

View this post on Instagram

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid)

Romee Strijd

Romee Strijd 2. prosince přivítala na svět dcerku Mint van Leeuwen. Modelka měla s otěhotněním problémy a ztrácela veškeré naděje. Jak je vidět, zázraky se skutečně dějí. S manželem Laurensem van Leeuwenem jsou pyšnými rodiči.

Coco Rocha

V květnu minulého roku se modelce Coco Rocha narodila holčička Iley Ryn Conran. S manželem Jamesem Conranem má modelka ještě další dvě děti, dceru Ioni James a syna Ivera Eamese.

Jessica Hart

Australská modelka Jessica Hart a její snoubenec James Kirkham se svého prvního potomka dočkali v listopadu minulého roku. Jessica porodila dceru, které dala neobvyklé jméno – Baby-Rae Kirkham. James má z předchozího vztahu ještě šestiletou dceru Wren.


Avatar

veronikavankova

Každý o mně ví, že miluji módu. Ještě více ale miluji o ní psát. Zabývat se luxusními značkami a návrháři, to je přesně moje parketa!