Modelka s chlupatou hrudí a třísly se přestala holit. Sebevědomá kráska ukazuje světu svou přirozenou krásu a nemá se za co stydět

Má ji chlupatou a vůbec se za to nestydí. Řeč je o hrudi. Diverzita v kráse a módě totiž hýbe celou společností. Svět si uvědomuje, že nastavené standardy krásy z dob nedávných jsou už pasé. Dnes se volá po přirozenosti a my tento přístup jednoznačně podporujeme.

Diverzita v módě a kráse je nesmírně důležitá a modelka a influencerka Queen Esie je další ze zářných příkladů tohoto myšlenkového hnutí. Proč by se žena měla stydět za chlupatou hruď? Je to přece přirozené.

Seznamte se, Queen Esie

Queen Esie, vlastní jménem Esther Calixte-Bea, je aktivistkou prosazující přijetí přirozeného ženské těla. Narodila se v Kanadě přistěhovalcům z Pobřeží Slonoviny a Haiti. Esie je také úspěšnou umělkyní, živí se malováním obrazů. Má zkušenosti také s modelingem.

Série fotek, které nahrála na instagram na podzim loňského roku, vyvolaly obrovskou vlnu reakcí. Esie v popisku fotek píše nádherný příběh a sonduje do nitra své duše:

Když jsem navštívila Pobřeží slonoviny, postavila jsem sebe samotnou před výzvu, chtěla jsem nosit hlavně oblečení, které neskrývalo chlupy na mé hrudi a tříslech. Nosila jsem svobodně šortky, šaty a sukně a bez špetky hanby jsem ukazovala své chlupaté nohy.

Moje rodina a já jsme se rozhodli jít na pláž. Pamatuji si, že jsem byla tak nervózní. Plně přijímám a miluji své ochlupení, ale nikdy jsem nenosila bikiny, aby nikdo neviděl chlupatou ženu na pláži. Rozhlédla jsem se kolem a uviděla jsem velmi chlupatého muže, jak odpočívá ve stínu, a vůbec ho nezajímal okolní svět. Ale jsem žena, která se musí holit a to hlavně na PLÁŽI! Nosit bikiny, zatímco jsem nebyla oholená, znamenalo, že jsem musela být připravena na pohledy a komentáře.

Dorazila jsem na pláž s vědomím, že to pro mě bude velký krok. Oblékla jsem si plavky a připomněla jsem si: „hej, miluji své ochlupení, tohle jsem já, koho zajímá, co si kdo myslí. TOTO JE MOJE TĚLO!“

Vyšla jsem z převlékárny a stále jsem na sobě měla pokrývku, dokud jsem se nepřiblížila k pláži. Nakonec jsem si ji hrdě svlékla! Chodila jsem po pláži, běhala po písku, hrála si s vlnami a tolik jsem se bavila! Ano, lidé zírali, dokonce si na mě ukazovali a ukazovali svým přátelům, že mám hodně chlupů na stehnech.

Jedna rodina dokonce šokovaně zírala více než 10 minut. Rozhodla jsem se usmát a zamávat jim, když zírali na mé chloupky v podpaží. Proč se urážet pohledy, když bych na jejich místě udělala totéž. Nakonec to opravdu nebylo tak zlé. Nyní cítím svobodu, kterou jsem nikdy předtím necítila, a miluji se ještě víc.

Tohle je moje letní tělo!

Zdroj info: https://www.esthercalixtebea.com/, Instagram.


Avatar

Agáta Eismannová

Jsem trochu snílek, trochu módní nadšenec, trochu romantik, trochu cynik. Zajímám se o zdraví a krásu, zejména o zevní péči o naše tělo. Není mi ale lhostejné ani to, co do svého těla dostávám skrze potraviny. Ráda předávám své vědomosti a zkušenosti i z oblasti zdravé výživy.