Modelka Emily Ratajkowski oznámila těhotenství

Modelka Emily Ratajkowski momentálně zažívá nádherné období, se kterým se musela podělit se svými příznivci nejen na sociálních sítích. Čeká totiž miminko se svým manželem Sebastian Bear-McClardem, za kterého se provdala v roce 2018.

Otázka pohlaví

Miminko má přijít na svět na jaře příštího roku. Modelka na svém Instagramu sdílela fotografie a videa, kde je již krásně vidět těhotenské bříško. Mimo to napsala pro magazín Vogue rozsáhlou esej, ve které líčí své pocity z těhotenství. Především se rozepsala o pohlaví miminka.

„Když svým přátelům oznámíme, že čekáme dítě, tak pro klasickém „Gratuluji“ vždy následuje otázka „A už víte, co to bude?“ Rádi odpovídáme, že nechceme znát pohlaví dítěte, dokud mu nebude osmnáct let a neřekne nám to samo. Všichni se tomu smějí.“

Výrok o pohlaví dítěte skutečně vzbudil rozporuplné reakce. Ze všeho nejdůležitější je však to, aby dítě bylo zdravé a šťastné. Stává se trendem, že se lidé nehlásí k žádnému pohlaví. Mezi celebritami je řada matek, které vychovávají genderově neutrální děti. Vedou je k tomu, aby se mohly samy vyjádřit, čím se cítí být. Zda je to správné, či ne, je otázka, na kterou si každý musí odpovědět sám a jasná odpověď ani neexistuje.