Modelka a jeden z andílků značky Victoria’s Secret Bella Hadid se rozhodla pro radikální změnu své image. Z krásných černých vlasů přešla na přirozené blonďaté odstíny a rázem vypadá jako dvojče své starší sestry a také modelky Gigi Hadid. 

Klan Hadid vsází na přirozenost

Bella ani její sestra Gigi nikdy nepatřily mezi modelky, které by byly vyumělkované plastikami, ani na sobě nemívají tunu make-upu. Vždy preferovaly přirozenou krásu, kterou mají v genech. Jejich máma Yolanda Hadid kdysi také byla úspěšnou modelkou a tak mají krásu v rodině. Věděli jste třeba o tom, že i jejich bratr Anwar se věnuje modelingu?

Rebelská bruneta

Na modelingové scéně se Bella objevuje od roku 2016. V tomto roce získala také ocenění “Model roku” Model of the Year Awards. Ačkoliv její přírodní barvou je blond, úspěchem ji doprovázely tmavě hnědé a černé vlasy, ve kterých vynikly její modrozelené oči. Jako bruneta si prý Bella přišla výraznější a cítila se v tomto odstínu jako rebelka.

View this post on Instagram

☁️☁️☁️

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Bella vsází na přirozený odstín

Nyní se známá modelka objevila ve své přirozené barvě vlasů – zlatavé blond. V tomto odstínu je sice možná méně výrazná, rozhodně ale vypadá mnohem přirozeněji a svěže. Je důvodem změny image její už několikátý rozchod se zpěvákem Weekndem? Uvidíme, ve kterém odstínu vlasů uvidíme Bellu na módních přehlídkách.

Foto: Instagram.com/BellaHadid, Facebook.com/bellahadid, Pinterest.com.

Načítání...

Diskuze