Užíváte si poslední měsíce plnými doušky? Jaro se nám předvádí v celé své kráse a my se ho nemůžeme nabažit. Stejně tak i veselých barviček, které jsou pro tohle roční období tak nějak typické.

Mezi nejoblíbenější jarní barvy bezesporu patří i zelená a žlutá. Naučte se je nosit ještě teď a využijte novou dovednost i v létě. Žlutá a zelená vás totiž nezradí ani tehdy, až se kralujícího žezla ujme nejteplejší období v roce!

Pozitivně působí na naši psychiku

Není žádným tajemstvím, že barvy svým způsobem ovlivňují naši psychiku a náladu. U žluté a zelené tomu samozřejmě není jinak, ba co více: zrovna tyhle dvě barvičky jsou doslova magnetem na dobrou náladu a úsměv od ucha k uchu!

Zatímco žlutá barva povzbuzuje nervy a oživuje naši paměť, zelená barvička navozuje pocity rovnováhy, klidu a naděje. A do takové kombinace se zkrátka chcete obléknout!

Nebojte se různých odstínů

Při výběru oblečení se nenechte omezovat jedním odstínem. Zelená vypadá dobře ve všech svých tónech, takže je jedno, jestli sáhnete po křiklavě zelené, nebo dáte přednost jemnější pastelce.

[easy-image-collage id=67205]

Žlutou noste s hrdostí

Žlutá barva ve většině lidí evokuje dobrou náladu. Proto ji noste s hrdostí. Ačkoli si to možná ani neuvědomíte, hodně lidem zvednete náladu už jen tím, že se po městě projdete v takto barevně laděném outfitu.

Od hlavy až po paty

Nejen na jaře, ale především v létě tyhle dva krásné odstíny určitě unosíte. Zelené totiž mohou být i botky a my víme, že vypadají dobře. Proč nosit pořád jen černou, když i ta zelená rozhodně má něco do sebe?

I na detailech záleží

Zapomínat byste neměly ani na detaily. Křiklavě žlutou kabelku po vašem boku zaručeně jen tak někdo nepřehlédne. Krásně veselé barvičky můžete nosit i na doplňcích, jako jsou třeba náušnice nebo náramky.

Foto: H&M, Shutterstock.com, Pixabay.com.

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments