Móda v těhotenství může být také sexy a stylová

První měsíce těhotenství je to jednoduché. Bříško je téměř neviditelné a stejně raději nosíte volnější oblečení, abyste vašeho drobečka držely v tajenosti. Kolem 4. měsíce vám už vaše oblečení ale začne být malé a na džíny původní velikosti můžete zapomenout. Naštěstí existují kousky, díky kterým můžete i v těhotenství být sexy a stylové. 

Jakými kousky utajit těhotenství?

Než se dostaneme k těhotenskému oblečení, musíme se pozastavit u kousků, které jsou vhodné pro prvních pár měsíců, kdy se snažíte těhotenství udržet pod pokličkou co nejdéle to půjde. Džíny vyměňte za pohodlnější legíny nebo tregíny, které budou pro vás příjemnější, navíc jsou oproti džínám více elastické. Těhotenské bříško a větší prsa poté schovají dlouhé oversized košile, které k legínám perfektně ladí.

Volné šaty vám hrají do karet

Šaty volnějšího střihu má doma určitě každá z vás. Pod takové šaty se skvěle schovají tělesné nedostatky, ale v těhotenství také vykukující bříško, což oceníte především v letních měsících, kdy může být narůstající bříško trochu nepříjemné. Dopřejte sobě i svému malinkému parťákovi maximální pohodlí a uvidíte samy, že se vám těhotenské nevolnosti budou lépe zvládat.

Využijte módních trendů a vsaďte na delší sukně

Éra minisukní je minulostí. Především v tomto roce mají módní trendy jasno, sukně pod kolena vás bude pronásledovat na každém rohu. Využijte těchto módních trendů pro vaše těhotenské bříško, které v tomto kousku skvěle vynikne a bude vaší chloubou.

Změny vašeho těla si zaslouží pozornost

Než budete mít velké bříško připomínající meloun, využijte příjemných změn vašeho těla, které nastávají díky těhotenství, jako např. vaše prsa, která se zvětšila minimálně o dvě velikosti. Neschovávejte je a dejte jim prostor zazářit. Předtím, než sexy kousky vyměníte za kojící podprsenky si i vy zasloužíte pozornost.

[easy-image-collage id=65874]

Léto versus zima

V letních měsících je těhotenství jednodušší, protože máte více možností pro výběr těhotenského outfitu. V zimě je třeba se přizpůsobit mrazivému počasí. Naštěstí je zimní počasí jako stvořené pro nošení oblíbených maxi svetrů v kombinaci s vysokými kozačkami, které jsou dokonalým doplňkem.

Foto: Unsplash.com, Shutterstock.com.


Avatar

NikolKurkova

Oblékání je odrazem člověka - malý kousek z toho, kdo jste, je v tom, co máte na sobě (M. Jacobs). Můžete být každý den za někoho jiného a zároveň sami sebou. Tohle kouzlo na módě prostě miluji.