Móda v odstínech levandule: jemná fialová učaruje i vám!

Fialová značí harmonii, je to barva, která dokáže uklidnit, je velmi elegantní a nadčasová a jednoduše trendy. Nelze se divit skutečnosti, že se barvou levandule tak rádi obklopujeme, cítíme se díky ní výjimečně. Fialová je navíc typická pro levanduli, která je známá svou omamnou vůní. Pustíte tuhle barvičku k sobě do šatníku?

Nechte se okouzlit barvou Provence

Levandule a samozřejmě i pastelově fialová barva je zároveň typická pro velmi oblíbený styl Provence, který v nás evokuje pocit klidného života na venkově. Tento styl se stále častěji objevuje v našich domovech, tak proč se nezamilovat i do módy, která se nese v jeho typických barvách?

Šaty

Šaty jsou klasika dámského šatníku a v jemně fialové barvě působí velmi něžně a romanticky. Umím si představit, že bych si šaty v barvě levandule vzala na romantickou schůzku, doplnila bych je jen nějakým decentním šperkem a třeba tmavší kabelkou. Nic víc bych ke spokojenosti nepotřebovala.

Topy

Také na vás topy ve fialové barvě připomínající Provence evokují pocity elegance a ležérnosti? Ve mně tedy rozhodně! Jemně fialový top je vhodná volba třeba do práce, vzít si k němu můžete sukni i kalhoty, podle mě by mu slušela třeba kombinace s bílou, co myslíte?

Sukně

Ani sukně nesmí v dámské šatní skříni chybět. Zrovna v této barvičce bych zvolila sukni na dovolenou někde k moři,kde bych se při západu slunce procházela po pláži, nebo si večer vyrazila na osvěžující drink do místního baru.

Boty

Levandulová barva se odráží nejen na oblečení, ale pronikla i do světa botiček. A zrovna tyhle krásky v tak nádherně jemné barvě mě okamžitě oslovily. Jsou tak jemné, něžné a zároveň vkusné, elegantní a trendy. Mohla bych mít klidně oboje!

Foto: H&M, ANSWEAR, ASOS.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.