Móda s příchutí ovoce: co sklidíte vy?

Není nic lepšího, nežli teď v létě zahnat chuť na něco hříšně sladkého šťavnatým ovocem. Toho teď máme na výběr opravdu hodně a pulty obchodů se od tíhou slaďoučkých i kyselých dobrot doslova prohýbají. Ovoce se právě teď v létě hodně objevuje i na oblečení a jak už asi tušíte, je opravdu těžké mu odolat. Co sklidíte zrovna vy?

Ovocná móda, aneb co se teď nosí?

Nebojte se, nebudu vás nabádat ani přemlouvat k tomu, abyste si na sebe věšeli plátky kyselých citronů nebo šťavnatých pomerančů. Ovoce totiž můžete nosit na svém oblečení v podobě neodolatelných potisků a motivů, kterými se teď pyšní sukně, trička, tílka i topy. Ovocný vzor se hodně objevuje i na kabelkách a letní dny si můžete oživit i ovocnými doplňky.

Tak co myslíte? Vyberete si?

Ananas

Ananas je pro mě symbolem exotiky a jeho vzoru na oblečení zkrátka nemůžu odolat. Líbí se mi prakticky na všem od sukní a šatů, přes šortky a topy až po kabelky nebo peněženky.

Banán

Dobře, na banánu si v dnešní době můžeme pochutnat po celý rok, ale mně prostě v létě chutná úplně jinak! Na oblečení působí tak šťavnatě, že mu prostě neřeknu ne. A co vy?

Třešně

Nevím, jak vy, ale já se celý rok těším na léto, až vyběhnu na zahradu a utrhnu si ze stromu slaďoučké třešně. A je mi úplně jedno, jestli jsou to tzv. srdcovky, nebo ty úplně vínově rudé třešinky, chutnají mi všechny. A co se týče módy a doplňků, tam u mě třešně zkrátka vedou.

Citron

Bez citronu jako by nebylo léto! I když je kyselý, až se mi při pouhé představě křiví úsměv, k prázdninám prostě patří, ať chceme nebo ne. Oblečení a doplňky zdobené citronovým potiskem či vzorem na mě působí úžasně šťavnatě.

Foto: ASOS, H&M, Pinterest.com.


Avatar

nikolblahova

Móda není jen o dokonalých mírách, móda je i o kyprých tvarech. Každá jsme nějaká - nízká, vysoká, plnoštíhlá i tenká. A přesto jsme každá krásná. Tak nějak po svém. Milujme módu, protože díky ní můžeme vyjádřit, kdo vlastně jsme.