Mnoho žen v pokročilém věku má pocit, že se musejí oblékat usedle a už si nemohou dovolit módní oblečení, které nosily dříve. Je sice pravda, že člověk by měl mít určitou soudnost a oblékat se přiměřeně svému věku a postavě, ale to nic nemění na tom, že se rády cítíme sexy a přitažlivé, ať už je nám dvacet nebo padesát let.

Konec konců věk je jen pouhé číslo, které striktně neudává, jak se máme oblékat, jak se máme líčit nebo jak se máme chovat. Důkazem je herečka Cate Blanchett, která boří všechny mýty. Ve svých padesáti letech vypadá naprosto skvěle. Je vitální, pravidelně cvičí a pečuje o svůj zevnějšek. Její věk byste jí rozhodně nehádali.

Její styl je velice elegantní, občas mírně extravagantní a potrpí si  na luxusně vypadající modely. Zkrátka potřebuje být vždy za dámu, za kterou se lidé s obdivem otáčí. To se jí také daří a není se čemu divit. Vypadá minimálně o deset let mladší, než ve skutečnosti je. Její postavu jí mohou závidět o generaci mladší ženy. I díky tomu si může dovolit nosit prakticky cokoliv. Ale nenechte se mýlit. Cate celkově vystupuje jako pravá dáma a nemá zapotřebí vulgární a vyzývavé oblečení. Zkrátka moc dobře ví, co si může dovolit.

Věk by vás v módě neměl nijak omezovat. Jen je potřeba si uvědomit, co vám sluší a co naopak ne a podle toho vést svůj šatník.

Foto: Stuart C. Wilson, Getty Images, Instagram.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments