V dnešním článku si rozebereme módní trendy pro dámy, ženy a dívky kyprnějších tvarů. Každá žena má totiž právo na to cítit se ve svém těle pohodlně a příjemně a proto i „plus size“ módní trendy mají své pevné místo na FashionMagazin.cz

Začneme s několika vhodnými topy, které můžete bez obav kombinovat tak, jak napovídají obrázky. Dále si vezmeme na paškál elegantní dámské sukně pro plnoštíhlé, které si zamilujete – do zaměstnání nebudete chtít nosit nic jiného. Na závěr si představíme kolekci plus size šatů z internetového obchodu Nordstrom.com.

Inspirativní TOPy – plus size models

Vybrat si zajímavý top, u kterého také chcete, aby byl aspoň trochu sexy, může být trošku oříšek. Přiléhavé topy nejsou pro dívky s více kily vždy to pravé, ale i zde záleží na typu vaší postavy.

            Killin’-It-Top-at-Custom-PlusHi-Lo-Soft-Top-at-EloquiiFlutter-Peplum-Top-at-City-ChicEmbroidered-Peasant-Tunic-at-Forever-21-Plus-SizesCocoon-Waffle-Top-at-Simply-BeClassic-Crop-Top-at-Forever-21-Plus-SizesCarmaKoma-Attitude-Cotton-Tee-ShirtAmy-Frill-SLeeve-Top-BooHoo-PlusAlice-and-You-Lace-Print-Sleeveless-TopWork-Hard-Play-Hard-T-Shirt-at-Simply-BePrint-Pop-Tank-at-City-ChicPolka-Dot-and-Pineapple-Print-ASOS-CURVE-T-ShirtNew-Look-Inspire-Believe-In-Your-Selfie-TeeLace-Shirt-with-Collar-at-Simply-Be

Kolekce sukní od Lana Bryanta – móda pro baculky nezná mezí

Kdo říká, že dámy kyprnějších tvarů nemají v módě a oblékání tak velké možnosti, jako jejich konfekčnější kolegyně, asi neviděl novou kolekci sukní od Lana Bryanta. Lane Bryant si pohrává s detaily. Například tvídová sukně s koženou aplikací – ta by stála za hřích. Stejně tak celokožené sukně stojí za pozornost. Novou kolekci plus size sukní najdete zde.

sukne-lane-bryant_1sukne-lane-bryant_2sukne-lane-bryant_3sukne-lane-bryant_4

Pokud pošilháváte po nových trendy sukních do zaměstnání, obchod www.lanebryant.com by mohl být vaším novým favoritem.

 Dámské šaty Nordstrom pro plnoštíhlé

Internetový obchod Nordstrom čas od času přijde se zajímavou nabídkou nebo rovnou kolekcí pro baculky. Pokud hledáte nové šaty, nabídka  Nordstrom vás jistě zaujme.

nordstorm_saty_1nordstorm_saty_2nordstorm_saty_3nordstorm_saty_4

Inspiraci pro stylové oblékání najdete také na těchto odkazech:

Doufáme, že jste v našem malém průvodci pro stylové oblékání plnoštíhlých našli alespoň špetku inspirace. Pokud hledáte ještě více inspirativních webů, podívejte se na následující odkazy:

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze