Kultovní televizní seriály, které běžely v televizi před více jak dvaceti lety, jsou i dnes stále populární. Nejen, že se u nich můžeme pobavit a odpočinout, ale také mohou sloužit jako dobrý zdroj módní inspirace. Jak je totiž známo, dřívější trendy se opět hlásí o slovo.

Není třeba představovat Přátelé nebo Beverly Hills 9010. Jsou to naprosté klasiky, které nikdy neomrzí. V každém z těchto seriálů se dá naleznout alespoň jedna módní ikona, jejíž styl tehdejší teenageři denně napodobovali.

Rachel Green z Přátel

Snad každý někdy viděl alespoň jeden díl sitcomu Přátelé, kde je jednou z hlavních postav Rachel Green, kterou brilantně ztvárnila Jenifer Aniston. Rachel je žena, která miluje módu. V jednom díle dokonce přiznává, že si kupuje třicet fashion magazínů měsíčně, takže o tom něco ví. Během celého seriálu nosí ty nejvkusnější modely, kterými se můžete inspirovat. Rozhodně tím nic nezkazíte.

Brenda, Kelly a Donna z Beverly Hills 90210

Beverly Hills 90210 je seriál ze středoškolského prostředí plný intrik, ale také módních trendů. Důkazem jsou Donna, Brenda a Kelly, které patří mezi nejoblíbenější dívky na škole. Hlavními módními prvky v tomto legendárním seriálu jsou crop topy, džínovina a černobílé kombinace.

View this post on Instagram

FRIDAYYYYY #BeverlyHills90210

A post shared by Beverly Hills 90210 Fanpage (@_beverly_hills_90210) on

View this post on Instagram

#BeverlyHills90210

A post shared by Beverly Hills 90210 Fanpage (@_beverly_hills_90210) on

Musíme uznat, že móda v devadesátých letech měla své kouzlo a je dobře, že se tehdejší trendy opět vrací.

Foto: NBC, Instagram.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze